Reklama

InPost zachęca do pomocy zwierzętom. Wystarczy szybko odebrać paczkę z Paczkomatu

InPost zachęca do pomocy zwierzętom. Wystarczy szybko odebrać paczkę z Paczkomatu, paczka dla zwierzaczka

W ubiegłym miesiącu InPost za szybki odbiór przesyłki oferował darmowe audiobooki, a w tym zachęca do pomocy zwierzętom. Ruszyła akcja Paczka dla Zwierzaczka.

Nowa akcja InPost – Szybko odbieramy i zwierzakom pomagamy!

InPost cały czas zachęca nad do jak najszybszego odbioru zamawianych do paczkomatów przesyłek organizując przeróżne akcje. Tym razem, jeśli się pospieszymy, będziemy mogli pomóc zwierzakom w schroniskach. Nowa akcja Paczka dla Zwierzaczka, którą firma promuje hasłem Szybko odbieramy i zwierzakom pomagamy! niesie nie tylko korzyść dla zwierząt, ale również dla samych klientów.

Nie wyobrażasz sobie życia bez swojego czworonoga i zapewniasz mu wszystko, co najlepsze? Idealnie! Teraz w łatwy sposób możesz pomóc zwierzakom, które jeszcze nie znalazły swojego domu. Już dziś rusza Paczka dla Zwierzaczka, czyli akcja, w której nie tylko zgarniasz nagrody, ale przede wszystkim pomagasz potrzebującym zwierzakom w schroniskach!

– czytamy w oficjalnym oświadczeniu InPost.

Czytaj też: Niestety, tanie zakupy z Chin wkrótce się skończą

Dla osób, które odbiorą paczkę w ciągu 2 godzin, oprócz satysfakcji z pomocy zwierząt, przygotowano również rabat do sklepu zooplus.pl, który obniży rachunek o 10%.

Cały proses pomocy i otrzymania rabatu jest prosty. Odbieramy przesyłkę w ciągu 2 godzin od otrzymania informacji o doręczeniu, rejestrujemy ją na stronie paczkadlazwierzaczka.pl i wybieramy schronisko, które chcielibyśmy wesprzeć a potem cieszymy się rabatem.