Reklama
aplikuj.pl

Microids zapowiadziało Inspector Gadget – Mad Time Party

inspector gadget

Inspector Gadget zapowiedziane na najpopularniejsze sprzęty do grania. Co nas czeka w tej sentymentalnej dla wielu graczy przygodzie?

Microids zapowiedziało grę Inspector Gadget – Mad Time Party. Ta przygotowywana przez Smart Tale Games gra imprezowa dla 1-4 osób pozwoli zanurzyć się w świecie Inspektora Gadżeta. 

Czytaj też: Warlander jest gotów do szturmu na konsole

Spaceruj po miejscach z oryginalnej serii, spotkaj takie postacie jak Quimby, Penny czy agenci Klaufa, i używaj różnych gadżetów do walki z agentami. Gra Inspector Gadget – Mad Time Party będzie dostępna jesienią 2023 roku zarówno cyfrowo, jak i w pudełkach, na platformach: Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC.

Graj jako kultowy Inspektor Gadżet i dołącz do znajomych w tej nowej grze towarzyskiej! Całe miasto znalazło się pod kontrolą złego doktora Klaufa. Aby je ocalić, Inspektor Gadżet musi cofnąć się w czasie. Niestety wehikuł czasu się psuje i przodkowie Inspektora zostają przetransportowani do teraźniejszości.

Twoim zadaniem będzie zwiedzanie miasta i zbieranie części wehikułu, które znajdują się w posiadaniu przodków oraz rozwiązywanie łamigłówek, aby odblokować śruby potrzebne do naprawy maszyny.

Cechy gry:

  • Wybierz się na zabawną i ekscytującą przygodę jako legendarny Inspektor Gadżet i uratuj miasto przed złym doktorem Klaufem!
  • Zwiedzaj miasto i sprostaj zadaniom oraz wyzwaniom w trybie przygody.
  • Odkryj aż 16 zabawnych minigier inspirowanych uniwersum Inspektora Gadżeta, takich jak Policz Je Wszystkie, Mój Skarb czy Podaj Bombę!
  • Baw się ze znajomymi i rodziną w trybie dla wielu graczy.
  • W tle przygrywa niezwykła ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Tanis Chalopin, córkę twórcy Inspektora Gadżeta, Jeana Chalopina.

Gra Inspector Gadget – Mad Time Party będzie dostępna jesienią 2023 roku zarówno cyfrowo jak i w pudełkach, na platformach Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC.