Instagram na komputerze z bardziej przejrzystym Stories

instagram zakładanie konta, instagram konto

Choć Instagram to głównie mobilna platforma, to sporo osób zagląda do niej także z poziomu komputera, a w tej wersji oglądanie Stories sprawia trochę problemów. Wygląda jednak na to, że już niedługo.

Instagram wprowadza ulepszenia w Stories

Ulepszenia desktopowej wersji Instagrama pojawiają się rzadziej niż mobilnej aplikacji, w końcu z tej komputerowej wersji korzysta znaczniej mniej osób. Przez to wiele funkcji nie jest w niej dostępnych, np. publikacja wpisów. Na szczęście niedawno dodano opcję czatowania, której również wcześniej nie było. Teraz przychodzi czas na ulepszenie Stories i dobrze, bo przeglądanie go z poziomu komputera przysparzało czasem problemów.

Czytaj też: Ten komunikator zbiera najwięcej danych o użytkownikach
Czytaj też: Microsoft One Outlook połączy Pocztę, Kalendarz i Outlook
Czytaj też: Synchronizacja historii i otwartych kart w Microsoft Edge

Według informacji Instagram ma zamiar się tym zając i uczynić przeglądanie relacji znacznie wygodniejszym i przejrzystszym. Stories będą teraz wyświetlane w widoku nazywanym karuzelą. Będziemy widzieć, jaka relacja będzie kolejna, a także będziemy mogli wrócić do poprzedniej. Łatwiejsza nawigacja z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom. Nową funkcję wprowadzono na razie tylko u niektórych korzystających z Instagrama w ramach testów, a reszta będzie musiała jeszcze trochę poczekać, zanim ulepszenie do nich dotrze.