Reklama

Interaktywna mapa Fallout 76 w przeglądarce od fana

Interaktywna mapa Fallout 76 w przeglądarce od fana
Interaktywna mapa Fallout 76 w przeglądarce od fana

Gra jeszcze nie zadebiutowała, już uzbierała wokół siebie masę hejtu, a jeden z fanów ot tak poświęcił kilkanaście godzin na uprzyjemnienie zabawy innym. Interaktywna mapa Fallout 76 w przeglądarce będzie zdecydowanie nieodzownym elementem wielu graczy w podróży po postapokaliptycznym świecie.

Dlaczego tak sądzę? No cóż, nie mam na to wielkich dowodów, ale przez ostatnie miesiące spędziłem sporo czasu w Conan Exiles, gdzie podobna mapa była dosłownie na wagę złota. Jako że obie produkcje są pod kątem gameplayu do siebie zbliżone, to nie muszę specjalnie się wysilać, aby znaleźć pewną zależność. Tym razem dzieło pochodzi od naszego wschodniego przyjaciela, bo z pewnością Rosjanina, który na Reddicie ukrywa się pod nickiem RusskiePotato. Interaktywną mapę Appalanchii przygotował zarówno w wersji na przeglądarki, jak i pełnoprawnej aplikacji na Androida.

Interaktywna mapa Fallout 76 w przveglądarce od fana

Obecnie projekt nie jest jednak ukończony w stu procentach, ale twórca zapewnił, że będzie go rozwijał i w przyszłości doda znacznie więcej opcji. Obecnie widnieją na niej lokacje, skarby, znajdźki oraz miejsca występowania figurek bobblehead, co pomoże graczom masterującym grę na 100%. W przyszłości widzę tam masę nowości. Od miejsc występowania określonych potworów po złóż, a kończąc na najlepszych miejscówki do grindowania, czy rozłożenie swojej bazy.

Czytaj też: Beta Fallout 76 nie może zostać odinstalowana bez zakupy gry

Źródło: Fallout 76 Map