Reklama
aplikuj.pl

Najlepszy aparat w smartfonie ma iPhone 12. Wystarczy jeden przycisk

Twórcy serwisu DxOMark wymyślili genialny sposób na to, aby smartfony Apple zyskały najlepszy aparat w smartfonie. Huawei i Xiaomi ich za to znienawidzą.

Najlepszy apart w smartfonie według DxOMark ma Huawei Mate 40 Pro

najlepszy aparat w smartfonie

Raczej nikogo nie powinien dziwić fakt, że według testów serwisu DxOMark to właśnie ostatni flagowiec Huaweia ma najlepszy aparat w smartfonowym świecie. Rzadko kiedy zdarza się sytuacja, kiedy nowy model w rankingu uzyskuje tak dużą, w tym przypadku 3-punktową przewagę na konkurencją.

Czytaj też: iPhone 12 Pro na raty, ale Media Expert nie ma telefonu. Co robić?

Mate 40 Pro uzyskał w teście 136 punktów. 133 punkty ma Xiaomi Mi 10 Ultra, a 132 Huawei P40 Pro. Za ich plecami znajduje się iPhone 12 Pro Max – 130 punktów oraz iPhone 12 Pro – 128 punktów. Takim samym rezultatem może pochwalić się Xiaomi Mi 10 Pro.

najlepszy aparat w smartfonie

Czytaj też: Jak wygląda iPhone 12 Pro Max w środku?

Wystarczy jeden przycisk i iPhone 12 Pro Max ma najlepszy aparat w smartfonie

najlepszy aparat w smartfonie

Serwis DxOMark postanowił pocieszyć Amerykanów, którzy nie mają dostępu do tych złych, niedobrych, szpiegujących smartfonów z Chin i nie mogą cieszyć się najlepszymi aparatami w smartfonowym świecie.

Czytaj też: iPhone 12 niszczy się jak szalony. Strach wkładać go do kieszeni

Dlatego też w rankingu urządzeń mobilnych pojawił się magiczny przycisk, który pozostawia na liście wyłącznie te urządzenia, które można kupić w USA. Tym sposobem iPhone 12 Pro Max pojawia się na czele rankingu. Prawda, że proste?

najlepszy aparat w smartfonie

Teraz jeszcze podobny guzik przyda się przy rankingu aparatów do selfie, bo tutaj w czołówce nie znajdziemy ani jednego sprzętu Apple.

najlepszy aparat w smartfonie