Reklama

iPhone 13 zachwyca na koncepcyjnym zwiastunie

iPhone 13 zachwyca na koncepcyjnym zwiastunie

Na YouTube pojawił się projekt zwiastuna nowej generacji smartfonów Apple. I cóż, oglądając go można powiedzieć jedno – iPhone 13 zachwyca!

iPhone 13 już za rogiem

We wrześniu Apple ma zaprezentować nam nową linię smartfonów wchodzących w skład serii iPhone 13. Na ich temat w ostatnim czasie słyszymy całkiem sporo i nowe „jabłuszka” mają już przed nami coraz mniej tajemnic. Oczywiście, podczas premiery, Apple na pewno nas czymś zaskoczy. Tymczasem skupmy się na głównym temacie, czyli koncepcyjnym zwiastunie opublikowanym w serwisie YouTube przez kanał Concepts iPhone. Jest to projekt zwiastuna, jaki może nam zaprezentować Apple.  Zdecydowanie jest na co popatrzeć!

Czytaj też: Pamięć masowa Galaxy Z Fold 3 Samsunga zaskoczy?

Zwiastun pokazuje nam zachowaną w „trzynastce” linię projektową obecną już w poprzedniej generacji iPhone’ów. Narożniki będą prostokątne, co jest zdecydowanie lepsze niż zaokrąglenia widoczne chociażby jeszcze w iPhone 11. Wcięcie na aparat przedni, zgodnie z plotkami, ma być znacznie mniejsze niż w modelach z poprzedniej serii. Zamiast 34,83 mm szerokości  w iPhone 12 dostaniemy podobno zaledwie 26,8 mm. Różnica jest więc spora.  Zwiastun nawiązuje też do jednej z ciekawszych plotek ostatnich tygodni – do wersji iPhone 13 z 1TB pamięci wewnętrznej. Jeśli okaże się ona prawdą, to z pewnością wielu sympatyków Apple bardzo się ucieszy. Spodziewać się można, że ten wariant pamięci zostanie zarezerwowany dla modelu iPhone 13 Pro.  

Czytaj też: Premiera Galaxy M32 Samsunga. Bateria i ekran przyciągają

Pozostaje nam czekać na wrześniową premierę i ujawnienie wszystkich szczegółów dotyczących najnowszej generacji smartfonów Apple.