Reklama
aplikuj.pl

Pamięć masowa Galaxy Z Fold 3 Samsunga zaskoczy?

Wcześniejsze plotki wskazywały nam, że pojemność pamięci masowej w smartfonie Galaxy Z Fold 3 wyniesie co najmniej 256 GB, a pamięć RAM 12 GB. Teraz natomiast doszły nas słuchy o zapewnieniu temu nadchodzącemu smartfonowi znacznie większej ilości pamięci masowej.

Pamięć masowa Galaxy Z Fold 3

Z najnowszych raportów wynika, że Galaxy Z Fold 3 otrzyma pamięć masową o pojemności 512 GB, czyli tak jak było to w przypadku Z Fold 2. Jednak nasz główny bohater nie pojawi się wyłącznie w Chinach, Hongkongu i Tajwanie, jak to miało miejsce w przypadku poprzednika z tak okazałym zapleczem pamięci. Prawdopodobnie będzie on dostępny w sprzedaży również na innych rynkach, ale to oczywiście tylko plotki.

Czytaj też: Wiadomości Google pozwolą na łatwą zmianę rozmiaru czcionki

Galaxy Z Fold 3 nie otrzyma podobno slotu na kartę microSD, ale czy kogoś powinno to dziwić? Nawet już 256 GB pamięci wydaje się wystarczające w dobie usług chmurowych i streamingu. Wracając jednak do tematu, to wcześniejsze plotki wspominały też o wyposażeniu tego smartfona w aparat schowany pod ekranem. Producent ma zapewnić też obsługę rysika S Pen.

Czytaj też: Tablet dla małych dzieci. Oto Huawei MatePad T 10 Kids Edition

Za zasilenie Galaxy Z Fold 3 ma odpowiadać układ Qualcomm Snapdragon 888, a jego wymiary oraz wygląd mają być podobne względem poprzednika. Oprócz tego smartfon ma być dostępny w czarnej, kremowej, zielonej oraz srebrnej wersji, a jego cena będzie ponoć mniejsza niż Z Fold 2. Ten w wariancie 12/256 GB pamięci kosztuje teraz około 1454$, czyli ~5580 złotych.

Nowy Galaxy Z Fold 3 zostanie prawdopodobnie ogłoszony 3 sierpnia, a sprzedaż detaliczna może rozpocząć się 27 sierpnia.