Reklama
aplikuj.pl

Iron Man na Unreal Engine 5 i znane gry na silniku Epic Games

unreal engine 5

Jak wyglądałyby dane produkcje, które dobrze znamy, na silniku Unreal Engine 5? Gracze przygotowali już prezentacje, które ułatwiają nam wyobrażenie sobie tych gier. Do tego moderzy stworzyli mod na Iron Mana!

Unreal Engine 5 a znane gry

Ciekawi jesteście, jak tytuły z ostatnich lat sprawdziłyby się na najnowszym silniku Epic Games? Gracze udostępniają coraz więcej nagrań, w których przedstawiają swoje wizje na znane gry na silniku Unreal Engine 5. Dzięki temu możemy zobaczyć jak np. wyglądałoby Red Dead Redemption Remake na nowych konsolach czy mocnych PC.

Czytaj też: Borderlands 3 za darmo w Waszym sklepie do bezpłatnych gier

Pojawił się nawet polski Cyberpunk 2077. Tutaj przyszłości kolejnego Cyberpunka na tym silniku możemy być raczej pewni, ponieważ CD Projekt RED oficjalnie przesiadają się na tę technologię. Muszę jednak przyznać, że wizja autora wyszła po prostu tanio i paskudnie. Ten silnik potrafi wyglądać lepiej.

Co jeszcze możemy odkryć na nowo? Dostępne są nagrania prezentujące Dragon Age Inkwizycja czy Death Stranding na nowym silniku. Dragon Age wyszedł trochę bez klimatu, ale za to Death Stranding to strzał w dziesiątkę. Gra spokojnie mogłaby powstawać na tym silniku.

Iron Man na Unreal Engine 5

Wydanie za darmo miasta z Matrixa przez Epic Games to był strzał w dziesiątkę. Deweloperzy mają teraz ogromne pole do testowania swoich pomysłów na gry z otwartym światem, a jak na razie królują mody dodające do świata Neo superbohaterów.

Czytaj też: Wyższe wymagania Hitman 3. Gra otrzymuje ray-tracing i inne technologie

Najnowszy mod o nazwie Iron Man Unreal Engine 5 Tech Demo pozwala nam wcielić się w Iron Mana i sprawdzić, czy tego typu produkcja nadawałaby się na pełnoprawny tytuł. Jeśli jesteście zainteresowani demem – możecie je pobrać z tego linku.