Reklama
aplikuj.pl

Borderlands 3 za darmo w Waszym sklepie do bezpłatnych gier

borderlands 3

Poznaliśmy kolejny darmowy tytuł dostępny w Epic Games Store. Tym razem jest to Borderlands 3, które według raportów sprzedaje się znakomicie. Teraz produkcja trafi do kolejnych graczy.

Borderlands 3 już za darmo?

To może trochę dziwić! Dopiero co można było usłyszeć o znakomitej sprzedaży serii Borderlands, ze szczególnym naciskiem na Borderlands 3, a tymczasem gra ląduje w Epic Games Store za darmo. Ciekawe zatem, jak dużo pieniędzy musiało Epic Games zapłacić za możliwość rozdania gry za darmo?

Czytaj też: Aktualizacja 4.1 do Battlefield 2042 modyfikuje Specjalistów

Ile by to nie kosztowało Epic Games – Borderlands 3 jest dostępne za darmo w Epic Games Store i możecie je dodać do swojego konta jeszcze do 26 maja 2022 roku. Konkretnie, macie czas do 17:00 czasu polskiego.

Co Was czeka w Borderlands 3?

Choć zapewne wiele osób bawi się już w Wonderlands, które również radzi sobie na rynku lepiej, niż się tego spodziewano, to jednak większa liczba graczy chętnych do zabawy w tym tytule zapewne sprawi, że niektórzy powrócą do produkcji, aby pomóc nowym kolegom.

Czytaj też: Opóźnienie Wiedźmin 3 Dziki Gon na PS5! CD Projekt RED określił nowy termin wydania

Oryginalna strzelanka z łupami powraca i zawiera bazyliony giwer oraz zupełnie nową przygodę napędzaną chaosem! Przebij się przez nowe planety i wrogów jako jeden z czworga całkowicie nowych Vault Hunterów — poszukujących skarbów kozaków z pogranicza, z których każdy posiada zaawansowane drzewo umiejętności, zdolności i personalizacje. Graj solo lub ze znajomymi, zmierz się z szalonymi wrogami, zgarnij mnóstwo łupów i ocal swój dom od najbardziej bezwzględnych przywódców sekt w całej galaktyce.

Przecieki wskazują na to, że Epic Games szykuje dla graczy kilka produkcji większego kalibru, w stylu Borderlands 3. Już teraz wiemy, że kolejny tytuł pojawi się za mniej, niż tydzień.