WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Jabra Elite 45H z rekordowym czasem działania dostępne w Polsce

Jabra Elite 45H z rekordowym czasem działania dostępne w Polsce

Jabra wprowadza do Polski słuchawki Elite 45H. O słuchawkach bezprzewodowych możemy powiedzieć że są takie, które na pojedynczym ładowaniu działają krótko, są takie które działają długo i jest… Jabra z serią Elite.

Producenci słuchawek rzetelnie podchodzą do informacji o czasie działania

Producenci laptopów lubią chwalić się tym jak długo ich sprzęt działa na pojedynczym ładowaniu. 20 godzin robi wrażenie, ale później dochodzą różne gwiazdki i okazuje, że 20 godzin owszem, ale w trybie ciemnej ramki na zdjęcia. Inaczej to wygląda w kwestii słuchawek bezprzewodowych, gdzie producenci bardzo rzetelnie podchodzą do tego typu informacji.

Na co dzień używam słuchawek Jabra Elite 85H, dla których czasy działania w okolicach prawie 40 godzin nie stanowią większego problemu. Ale Jabra mówi Schowaj mi ładowarkę. Firma przekonuje, że ostateczne możliwości modelu Elite 45H nieco ich przerosły. Producent celował w okolice 40 godzin działania, ale ostatecznie udało się wycisnąć z akumulatora aż 50 godzin działania na pojedynczym ładowaniu. Z kolei funkcja szybkiego ładowania już po 15 minutach dostarczy energii potrzebnej do działania przez 10 godzin.

Duże przetworniki i kompaktowe wymiary

Jabra Elite 45H oferuje 40mm przetworniki, podwójny mikrofony, obsługę asystentów głosowych (Alexa, Siri, Google) oraz możliwość tworzenia indywidualnych profili dźwiękowych.

Całość jest zamknięta w kompaktowej, składanej na płasko obudowie o masie 160 gramów.

Słuchawki jeszcze w lipcu pojawią się w wybranych sklepach z elektroniką w cenie 429,99 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News