Reklama
aplikuj.pl

Jabra Elite 85T – firma koloruje słuchawki

Jabra Elite 85T

Jeśli nie masz jeszcze nowego produktu – pokoloruj stary. Z takiego założenia wyszła Jabra prezentując nowe kolory słuchawek Jabra Elite 85T.

Jabra Elite 85T to całkiem świeży produkt

Słuchawki Jabra Elite 85T zadebiutowały w październiku 2020 roku i zastąpiły wielokrotnie chwalony model 75T. Ich główną cechą jest aktywna redukcja hałasu (ANC). Jabra przekonuje, że to najlepszy i najwydajniejszy tego typu system jaki trafił do jej urządzeń. Za działanie ANC odpowiada specjalny chip eliminujący hałas otoczenia.

Czytaj też: Nvidia prezentuje kartę RTX 3060

Jabra to jak zwykle wysoka jakość rozmów. Dba o nią aż sześć mikrofonów. Za reprodukcje dźwięku odpowiadają 12mm przetworniki, a cała konstrukcja jest półotwarta oraz wodoszczelna, zgodnie z normą IPX4. Na jednym ładowaniu mogą działać przez 5,5 godziny oraz do 25 godzin przy wsparciu pokrowca ładującego.

Czytaj też: Dane z serwisu Parler w rękach hakerów. Problemy dla użytkowników

Jabra Elite 85T w nowych kolorach

Podczas targów CES Jabra zaprezentowała cztery nowe warianty kolorystyczne słuchawek Elite 85T. Wśród nich znalazły się złoto-beżowy, miedziano-czarny, czarny oraz szary.

Czytaj też: Maszyna do lodów ColdSnap to marzenie każdego lodowego smakosza

Nowe warianty kolorystyczne słuchawek pojawią się w Polsce w I kwartale 2021 roku. Ich cena nie powinna ulec zmianie, więc możemy spodziewać się utrzymania poziomie 899 zł.