WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Jabra rozszerza linię produktów Elite

Podczas targów IFA, Jabra zaprezentowała pięć nowych bezprzewodowych słuchawek. Mają one wyznaczać nowe standardy w swojej dziedzinie.

Nowe produkty to Elite 65t w edycji dla Amazon, oraz Elite 65t i Elite Active 65t  w nowych wersjach kolorystycznych. Ten pierwszy model świetnie sprawdza się do rozmów i muzyki a także nie ma problemów z komunikacją bezprzewodową. Ciekawa jest wersja dla Amazona, która umożliwia korzystanie z asystenta głosowego Alexa. Nowe wersje kolorystyczne Elite Active 65t to Gold Beige, Cooper Black, Cooper Red oraz Titanium Black. Calum MacDougall, SVP w firmie Jabra, mówi:

Rozszerzenie linii produktów Elite jest dowodem na to, że wierzymy w to, że Głos jest narzędziem przyszłości. Z dumą kontynuujemy pracę nad naszymi innowacyjnymi produktami, aby zapewnić, że będą one wspierać przyszłość komunikacji bezprzewodowej i zaspokajać potrzeby osób, które na co dzień pracują, podróżują, spędzają czas przemieszczając się po mieście, czy też uprawiają sport. Dzisiejsze premiery są ekscytującym momentem dla rozwoju rodziny produktów Elite. Produktów, które stanowią odpowiedź na różne potrzeby oraz wymagania użytkowników.

Produkty niedługo powinny trafić do sprzedaży więc obserwujcie sklepy, czy przypadkiem nie można już ich kupić.

Źródło: Materiały prasowe