Reklama
aplikuj.pl

Jak zagrać w The Elder Scrolls Online High Isle i się nie zgubić?

the elder scrolls

The Elder Scrolls Online High Isle jest już dostępne na PC, MAC i Stadia. Premiera nowego dodatku do gry to często czas, gdy nowi gracze przystępują do zabawy. Jak się jednak nie zagubić, gdy gra ma już tyle lat i tyle dodatków?

Jakie edycje The Elder Scrolls Online High Isle są dostępne w sprzedaży?

The Elder Scrolls Online: High Isle jest dostępne w czterech edycjach:

  • Kolekcja The Elder Scrolls Online: High Isle
  • Kolekcja The Elder Scrolls Online: High Isle – Edycja Kolekcjonerska
  • The Elder Scrolls Online: Rozszerzenie High Isle
  • The Elder Scrolls Online: Rozszerzenie High Isle – Edycja Kolekcjonerska

Czytaj też: Resident Evil Village na Macu, a No Man’s Sky na iPadzie

Jeśli chcecie zagrać w ESO po raz pierwszy, Kolekcja ESO: High Isle zawiera podstawową wersję gry, rozdział High Isle oraz wszystkie poprzednie rozdziały. Jeśli posiadacie już ESO i jego poprzednie rozdziały, ESO: Rozszerzenie High Isle da wam dostęp do nowego rozdziału. Zwróćcie uwagę, że aby uruchomić High Isle na PC/Mac, wasza maszyna musi spełniać wymagania podane tutaj: PC, Mac.

Oprócz samego rozdziału, Edycje Kolekcjonerskie zawierają też szereg niepowtarzalnych elementów w grze, takich jak chowaniec, wierzchowiec, styl stroju i nie tylko.

W jaki sposób zacząć The Elder Scrolls Online High Isle?

Gdy już zyskacie dostęp do rozdziału High Isle, możecie wyruszyć do tej nowej strefy, rozpoczynając przygodę na następujące sposoby:

POPRZEZ WAYSHRINE (KAPLICZKĘ)

Jeśli chcecie odkrywać High Isle istniejącą postacią, możecie się teleportować do nowej strefy bezpośrednio poprzez Wayshrine w Westbay. Aby to zrobić, po prostu otwórzcie mapę, wybierzcie strefę High Isle, a następnie wybierzcie ikonę Westbay Wayshrine (powinna być jedyną aktywną w tej strefie).

Czytaj też: Blizzard tłumaczy projekty postaci Overwatch 2

POPRZEZ GŁÓWNE ZADANIE HIGH ISLE

Możecie rozpocząć główne zadanie High Isle, przechodząc do interfejsu Collections, wybierając Stories, a następnie Chapters. Tutaj możecie wybrać High Isle i rozpocząć pierwsze zadanie, zatytułowane „Of Knights and Knaves”. Zadanie to wskaże wam miejsce, w które musicie wyruszyć, aby przejść do strefy.

POPRZEZ SAMOUCZEK

Możecie też wyruszyć do High Isle, tworząc nową postać i zaliczając nowy samouczek. Na koniec samouczka możecie wybrać High Isle jako swoją strefę docelową i zacząć zabawę. Oczywiście, w żadnej strefie PvE w ESO nie ma żadnych wymagań co do poziomu, a więc możecie odkrywać High Isle istniejącą lub zupełnie nową postacią.