WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zobaczcie nowy japoński zwiastun filmu Morbius

Zobaczcie nowy japoński zwiastun filmu Morbius

Od przesunięcia premiery o filmie Morbius zrobiło się trochę cicho. Teraz jednak do sieci trafił nowy materiał w którym Jared Leto promuje produkcję z okazji Comic Conu w Tokio. Wideo zawiera też kilka ujęć z filmu. Zobaczcie.

Japoński zwiastun filmu Morbius daje nam wgląd w nowy materiał

Morbius miał zadebiutować w kinach w lipcu tego roku. Jednak pandemia koronawirusa zmusiła studio do zmiany planów i obecnie kinowy debiut jest zaplanowany na 19 marca 2021 roku. Do premiery pozostało więc trochę czasu i nic dziwnego, że Sony przystopowało z promowaniem swojego filmu. Ale mamy już grudzień, więc czas znów przypomnieć o swojej produkcji.

Czytaj też: Recenzja serialu Miłość i Anarchia – sezon 1
Czytaj też:
Recenzja krótkometrażowej animacji If Anything Happens I Love You
Czytaj też:
Recenzja filmu Zamiana z księżniczką 2 – Vanessa Hudgens w potrójnej roli

Dlatego z okazji Comic Conu w Tokio zaprezentowano nowy zwiastun. W większości jest to zajawka w wykonaniu Jareda Leto, ale potem dostajemy wgląd w kilka nowych scen z filmu. Być może w najbliższym czasie dostaniemy też kolejny pełnoprawny trailer. Tymczasem zobaczcie to co mamy.

Przypomnijmy, że w filmie Jared Leto wcieli się w Michaela Morbiusa, naukowca, który chcąc wyleczyć rzadką chorobę krwi chwyta się różnych metod. Jedna z nich zmienia go w żywego wampira, który musi mierzyć się z pragnieniem krwi. W zamian otrzymuje jednak szereg przydatnych umiejętności. Sony zapowiada, że Morbius będzie bohaterem niejednoznacznym, więc nie powinniśmy oczekiwać typowego superbohatera. Pierwszy zwiastun zapowiedział również nawiązanie do Spider-Mana i wydarzeń z Far From Home.

Oprócz Jareda Leto w obsadzie znaleźli się także: Matt Smith, Adrja Arjona i Jared Harris. Za scenariusz odpowiada Burk Sharpless i Matt Sazam.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News