Reklama
aplikuj.pl

JBL Tour PRO 2 – słuchawki douszne JBL w etui ładującym z wbudowanym wyświetlaczem

JBL Tour Pro 2

Nowe słuchawki douszne JBL Tour PRO 2 są wyposażone w szybko ładujące się etui z dotykowym wyświetlaczem. Ekran dotykowy LED o przekątnej 1,45 cala wbudowany w etui ładujące słuchawki bezprzewodowe to coś, czego wcześniej chyba nie było. Co ciekawe, takie rozwiązanie daje dostęp do wielu przydatnych funkcji i to szczególnie nas zaciekawia.

Etui bezprzewodowych słuchawek dousznych JBL Tour PRO 2 umożliwia użytkownikom sterowanie muzyką, odbieranie połączeń, czytanie wiadomości tekstowych i otrzymywanie powiadomień z mediów społecznościowych i to wszystko bez konieczności sięgania po smartfon. Czy takie rozwiązanie rzeczywiście sprawdzi się w praktyce?

Jeśli chodzi o dźwięk, JBL Tour PRO 2 napędzają dynamiczne przetworniki o średnicy 10 mm z adaptacyjną redukcją szumów. Łączą się ze źródłem dźwięku przez Bluetooth 5.3 i używają zestawu sześciu mikrofonów do połączeń głosowych. Bez podłączania do źródła zasilania wytrzymają 10 godzin. Etui w zestawie umożliwia 3-krotne zatankowanie energią.

Owalna konstrukcja z różnymi rozmiarami końcówek dousznych ma zapewnić wygodę na długie godziny i doskonałe uszczelnienie, co ma znaczenie przy systemie redukcji szumów

Wydajność adaptywnej technologii ANC czyli aktywnej redukcji szumów można dodatkowo zoptymalizować, wykonując test kanału słuchowego w hałaśliwym otoczeniu. Oprogramowanie technologii zajmie się dostosowaniem jej do otaczających warunków. Słuchawki współpracują również z aplikacją JBL Headphones na urządzenia mobilne. 

Czytaj też: Przeprojektowany podstawowy iPad wszedł już podobno do masowej produkcji

Czy jednak faktycznie wyjęcie etui ładującego z kieszeni będzie łatwiejsze niż wyciągnięcie telefonu? Może tak być, w zależności od tego, gdzie i jak go używamy. Bezprzewodowe słuchawki douszne JBL Tour Pro 2 mają być dostępne od stycznia 2023 w dwóch wersjach kolorystycznych i cenie 249 euro. Polskich cen na razie nie znamy, ale tanio nie będzie.