Reklama
aplikuj.pl

Co powiecie na kajak z silnikiem wodnoodrzutowym? Firma już go oferuje

Paddleboardy i kajaki to przyjemność sama w sobie, ale też okazja do treningu. Co jednak powiecie na coś lepszego, co pozwoli Wam odpocząć, rozwijać wyższe prędkości i może nawet pobawić się w namiastkę sportu ekstremalnego na wodzie? Firma HydroJets ruszyła z kampanią na Kickstarterze w ramach to której połączyła m.in. kajak ze silnikiem strumieniowym o nazwie HydroJet.

Z HydroJet zapewnicie sobie paddle-boarda lub kajak z silnikiem wodnoodrzutowym

HydroJet to specjalny elektryczny silnik wodnoodrzutowy podłączony do wodoodpornego (IP68) kontrolera, którego w domyśle możemy połączyć z dowolnym kajakiem i paddle-boardem. Waży 15 kilogramów, zawiera chłodzony wodą elektryczny silnik i 44000 mAh akumulator litowo-jonowy z wytrzymałością do 80 minut pracy. Takie połączenie pozwala rozwijać prędkości do 27 km/h.

Czytaj też: Będzie chronił USA przed wrogimi pociskami. 3,28 miliardów na pocisk przechwytujący NGI

Nie jest to jednak tania zabawa, bo najpierw musicie mieć własny sprzęt, a następnie wydać 1100 dolarów na HydroJet w akcji na Kickstarterze. Jeśli postanowicie poczekać na dostępność na rynku detalicznym, będziecie zmuszeni wydać od 1300 do 1400 dolarów. Ostrzegamy jednak, że nie wszystkie akcje na Kickstarterze kończą się sukcesem.