WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kampania fabularna w Overwatch 2 – OK, teraz jestem zainteresowany

Mamy nowego Overwatcha! Co ma nowa odsłona, że zachęca mnie do gry? Wystarczyło dodać kampanię fabularną do Overwatch 2 i tym samym kupili mnie – gracza singlowego.

Overwatch nigdy mnie nie interesował. Nie chce mi się spędzać godzin na rozgrywaniu podobnych starć online, kiedy tylko gier czeka z fascynującymi historiami do opowiedzenia. Ale Blizzard wyciągnął lekcje z pierwszej części swojej sieciowej strzelanki no i… ma mnie. Overwatch 2 na pewno będę chciał zagrać.

Czego spodziewać się w Overwatch 2? W grze pojawi się nowy typ symetrycznej mapy, Przepychanka. Drużyny walczą w nim o kontrolę nad robotem, znajdującym się w centralnym miejscu lokacji, a następnie przemieszczają go w kierunku bazy wroga. Każda z drużyn może w dowolnym momencie przejąć robota. Wygrywa ta drużyna, która eskortuje robota najbliżej bazy wroga.

Pojawią się również misje fabularne, które rozegramy wraz z trzema innymi osobami. Walczyć będziemy przeciwko Sektorowi Zero. Dla osób niezaznajomionych z fabułą gry przygotowano specjalną stronę, która zbiera aktualne wydarzenia w jedno miejsce – wszystko znajdziecie pod tym linkiem.