WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zwiastun Red Dead Redemption 2 na PC spoiluje jedną z lokacji

Najnowszy zwiastun Red Dead Redemption 2 na PC nie jest czymś co chciałem zobaczyć. Czy Rockstar naprawdę musiał podjąć taką decyzję o trailerze?

Rockstar opublikował nowy zwiastun reklamujący Red Dead Redemption 2 na komputery PC. No i nie jestem zbyt szczęśliwy z tego, że wygląda on tak jak wygląda. Okazuje się bowiem, że deweloperzy postanowili zdradzić jedną z niespodzianek z gry.

Poniżej znajdziecie nowy materiał wideo, który ma promować poprawione graficznie Red Dead Redemption 2 na PC. Jeśli nie chcecie sobie niczego zdradzać, to… lepiej nie oglądajcie. Jeśli jednak skończyliście już grę na konsolach, to zobaczcie co ujawnił Rockstar.

Nie wiem, kto w Rockstarze wpadł na pomysł, aby promować grę w nowej wersji za pomocą tropikalnej lokacji, która zaskoczyła wielu graczy podczas zabawy. Nagła zmiana scenerii, to dla wielu bardzo fajny element gry, o którym miło było się dowiedzieć podczas zabawy, bez dowiadywania się tego z Internetu. No, ale Rockstar sam to teraz ujawnił. A patrząc po komentarzach – wiele osób jest zaskoczonych taką decyzją.

Mam jednak jedną teorię na temat tego, dlaczego tak zrobiono. Przy premierze Grand Theft Auto 5 były osoby, które zostawiły grę bez przejścia i dopiero ukończyły ją na komputerze. Może Rockstar uznał, że warto pokazać taki fragment, aby zachęcić graczy konsolowych do kupna lepszej wersji gry na PC i tam dotarcia do tego zaskakującego momentu fabuły? Wiele osób uważało, że Red Dead Redemption 2 jest po jakimś czasie nudne, a tutaj proszę – tropiki w westernie.

ŹRÓDŁO: wccftech