WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Kanoniczny bohater Assassin’s Creed Valhalla? Mamy odpowiedź. Tak jakby

Kanoniczny bohater Assassin’s Creed Valhalla? Mamy odpowiedź. Tak jakby

Kto będzie kanonicznym bohaterem Assassin’s Cred Valhalla? Deweloper gry wyjaśnił sytuację i tego się nie spodziewacie.

Assassin’s Creed Valhalla zbliża się wielkimi krokami. Wiemy już o grze naprawdę dużo, ale okazuje się, że jedna z kwestii, która zdawała się być wyjaśniona – nie do końca była. Tłumaczymy zatem ponownie o co chodzi w przypadku płci Valhalli.

Czytaj też: Demon’s Souls na PS4? Zaskakująca oferta „nextgenowej” gry
Czytaj też: Dużo nowych gier w Xbox Game Pass, ale też dużo wypada
Czytaj też: Zobaczcie Fallout 4 w 60fps na… Xbox Series S!

Eivor – bohaterka czy bohater Assassin’s Creed Valhalla?

Ubisoft w przypadku Assassin’s Creed Odyssey wprost określił kto jest kanoniczą postacią – była nią Kassandra. Tym razem jednak mieliśmy sami zdecydować kto będzie kanonem – żeńska Eivor czy męski Eivor. Okazuje się jednak, że nie do końca tak jest.

W Assassin’s Creed Valhalla pojawi się ponownie okno wyboru bohatera na początku gry. Oprócz opcji pozwalających wybrać kobietę lub mężczyznę, pojawi się trzecia opcja i to ona będzie kanoniczna! O co w niej chodzi? Tym razem Ubisoft założył, że pamięć o przodkach, których życie odtwarzamy nie jest na tyle mocna, aby Animus był w stanie wygenerować z niej wspomnienia. Raz lepsze dane zawiera Eivor-kobieta, a raz Eivor-mężczyzna. Wybierając opcję kanoniczą sprawimy, że nasza płeć będzie się zmieniać w trakcie gry, ponieważ dane z tego czasu, będą dla Animusa dokładniejsze. Więcej szczegółów poznamy podczas rozgrywki.

Czytaj też: Data premiery Borderlands 3 na PS5 i Xbox Series! Zagramy błyskawicznie
Czytaj też: Wymagania sprzętowe Watch Dogs Legion zaktualizowane, bo wyszły RTX 30xx
Czytaj też: Unboxing Xbox Series X! Tak będziecie wyglądać 10 listopada

Co mogliście przegapić na temat Valhalli?

Ubisoft reklamuje swoją grę poprzez wiele transmisji na żywo, które docierają raczej do największych fanów serii. Co mogliście przegapić jeśli nie żyjecie światem Assassin’s Creed?

  • Powróci wątek współczesności, który będzie zwieńczeniem historii Layli Hassan. Co ciekawe, w Animusie będzie dochodziło do zakłóceń przez co świat współczesności oraz wikingów będzie się przenikał
  • Otrzymamy stroje Ezio oraz Altaira
  • W grze ponownie będzie kilka głównych wątków fabularnych. W przeciwieństwie do Odyssey – tym razem po uporaniu się z nimi będziemy mieli wspólne zakończenie dotyczące ich wszystkich
  • Ponownie trafimy do mistycznych krain. Będą to Asgard oraz Jotunheim. Boy!

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News