Unboxing Xbox Series X! Tak będziecie wyglądać 10 listopada

xbox series x, xbox series

Nowe Xbox Series nadchodzą. W sieci pojawiło się pierwsze nagranie przedstawiające rozpakowanie pudełka z Xbox Series X.

Też nie możecie się doczekać przyszłego miesiąca i premiery konsol nowej generacji? Cóż, ja już kilka razy sprawdzałem czy na pewno moje zamówienie na Xbox Series X nie zostało anulowane i póki co jest wszystko OK.

Czytaj też: Jak ulepszyć gry z PS4 na PS5?
Czytaj też: Demo Grand Theft Auto Vice City 2. Ile czasu dajecie zanim Rockstar to zamknie?
Czytaj też: Kiedy kupić PS5, jeśli nie na premierę?

Unboxing Xbox Series X

Po Internecie krążą już pierwsze informacje o paletach Xbox Series X czekających na premierę w magazynach. Tymczasem jeden użytkownik YouTube, który nie jest popularny zdołał zdobyć takie właśnie pudełko z Xbox Series X. Dzięki niemu już teraz możecie zobaczyć jak wygląda wnętrze zestawu, który otrzymamy w listopadzie.

https://youtu.be/8L5txMENsVs

Czytaj też: The Outer Worlds czyli „prawie New Vegas” trafi na Steam i już wiemy kiedy
Czytaj też: Ghost of Tsushima na PS5! Skok wydajności gwarantowany
Czytaj też: The Falconeer na Xbox Series to pokaz mocy konsol

Xbox Series X – premiera

Xbox Series X oraz Xbox Series S zadebiutują w przyszłym miesiącu. Konkretnie – zagramy 10 listopada. Konsole dostępne są w cenach 2249 złotych oraz 1349 złotych. Możliwe jest również wzięcie abonamentu Xbox All Access, który dostępne jest w Polsce za pośrednictwem Media Expert. PlayStation 5 zadebiutuje 19 listopada 2020. Aktualnie konsola Sony jest niemożliwa do kupienia w Polsce – wszystkie sztuki zostały wyprzedane. W naszym kraju również powoli kończą się Xboxy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News