WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kapitan Marvel na oficjalnych zdjęciach – zobaczcie co pokazano nam do tej pory

Zostało pięć dni do premiery Kapitan Marvel. Dla niektórych nawet cztery, gdyż niektóre polskie kina organizują pokazy przedpremierowe. To czas jeszcze raz rzucić okiem na udostępnione przez twórców materiały. Zobaczmy Kapitan Marvel na oficjalnych zdjęciach. Jest ich całkiem sporo.

Wszyscy jesteśmy podekscytowani zbliżającą się premierą Kapitan Marvel. Po pierwsze, jest to pierwszy film z MCU w 2019 roku, po drugie, ostatni przed Endgame, więc rzucający najwięcej światła na tę produkcję, a po trzecie – to pierwszy film o superbohaterce w dorobku Marvela. Dlatego zebraliśmy dla was wszystkie do tej pory oficjalnie wydane zdjęcia. Zobaczymy na nich Carol Danvers i jej Starforce, nikczemnych Skrulli i wiele rzeczy, które mogliście wcześniej przegapić.

Czytaj też: Oficjalna data premiery Rambo: Last Blood

Choć materiału jest naprawdę dużo, to Marvel zadbał o to, by nie ujawniał on najgłębszych sekretów filmu. Jest wiele niedopowiedzeń i białych plam. I z tego się cieszymy. Nadal będziemy mogli być zaskoczeni podczas seansu. Swoją drogą, ciekawe co jeszcze Marvel wymyśli, jeśli chodzi o promocję Kapitan Marvel. Do premiery zostało kilka dni, więc coś jeszcze powinniśmy dostać. Na razie możemy podziwiać Kapitan Marvel na oficjalnych zdjęciach, a wraz z nią Goosa, Nicka Fury’ego, Minn-Ervę, Yon-Rogga, Skrulli i wiele innych.

Zresztą, zobaczcie sami!

Kapitan Marvel na oficjalnych zdjęciach
Kapitan Marvel na oficjalnych zdjęciach
Kapitan Marvel na oficjalnych zdjęciach
Kapitan Marvel na oficjalnych zdjęciach

Zdjęcia są naprawdę bardzo różnorodne. Prócz typowych kadrów z filmu, mamy też ujęcia zza kulis. Na szczęście wiele tajemnic fabularnych te materiały nie zdradzają. Wszystkiego dowiemy się za kilka dni, podczas premiery Kapitan Marvel.

Przypominamy – to już 8 marca!

Czytaj też: Obsada serialu Straceni chłopcy powiększa się o nowe aktorki

Źródło: comicbookmovie.com