Spójrzcie na karty GeForce RTX 3060 Ti ASUSa

karty GeForce RTX 3060 Ti ASUSa, GeForce RTX 3060 Ti ASUSa, ASUS GeForce RTX 3060 Ti, GeForce RTX 3060 Ti KO, GeForce RTX 3060 Ti Dual Mini, GeForce RTX 3060 Ti Dual, GeForce RTX 3060 Ti TUF Gaming, GeForce RTX 3060 Ti ROG Strix

ASUS pochwalił się właśnie swoimi pięcioma niestandardowymi modelami karty GeForce RTX 3060 Ti. Jesteście gotowi na małe rendez-vois z pomysłami firmy?

Karty GeForce RTX 3060 Ti ASUSa

Wspomniane karty, to modele GeForce RTX 3060 Ti ROG Strix, TUF Gaming, ASUS Dual, ASUS Dual MINI i ASUS KO w wersji niepodkręconej i podkręconej. Jak więc zapewne się spodziewacie, każdy u ASUSa znajdzie coś dla siebie.

Czytaj też: Cztery nowe gry z obsługą DLSS
Czytaj też: AMD wypuszcza sterowniki Adrenalin 20.12.1
Czytaj też: Mushkin wypuszcza dysk Alpha NVMe o pojemności 8 TB

Zanim jednak rzucicie okiem na karty, zaznaczę, że każda z nich posiada 8 GB pamięci GDDR6, kompatybilność z interfejsem PCIe 4.0 oraz zestaw pięciu wyjść wideo – dwa HDMI 2.1 oraz trzy DisplayPort 1.4a.

Tak więc, GeForce RTX 3060 Ti Dual Mini powstał z myślą o komputerach SFF, czyli maleńkich zestawach, gdzie liczy się mała forma i dobre rozpraszanie ciepła. Model KO oraz już pełnoprawny Dual możemy z kolei sparować ze sobą i wskazać, że ten pierwszy, to coś specjalnie dla fanów podświetlenia i ciekawego designu.

Czytaj też: Zobaczcie teaser Intel Xe-HP
Czytaj też:
Apple AirPods Max. Nie no, tyle to nie zapłacę
Czytaj też:
Niska dostępność GPU uderzyła tam, gdzie nie powinna

GeForce RTX 3060 Ti w wydaniu ROG Strix oraz TUF, to już górna półka, co potwierdzają trzy wentylatory i większe radiatory, jak również bardziej zaawansowane podświetlenie. Więcej informacji na ich temat znajdziecie na oficjalnej stronie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News