WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowa rodzina kart graficznych MSI SUPRIM już oficjalnie

Nowa rodzina kart graficznych MSI SUPRIM już oficjalnie

Gdyby tylko firmie MSI udało się utrzymać w tajemnicy swoją nową rodzinę kart graficznych SUPRIM, to bylibyśmy zaskoczeni jej dzisiejszym oficjalnym ujawnieniem.

Karty graficzne MSI SUPRIM już trafiają na półki

Karty z rodziny SUPRIM są przedstawicielami najwyższego segmentu, w którym łączą wysoką jakość materiałów, aby zapewnić nam, graczom, możliwie najwyższą wydajność i kulturę pracy. Te modele szczególnie „koncentrują się wrażeniach użytkownika”, co ponoć znajduje odzwierciedlenie w szczegółach. Tymi jest z kolei dedykowany radiator dla modułów pamięci i podwójny BIOS.

Czytaj też: Intel wypuszcza NUC M15 Laptop Kit
Czytaj też: McLaren Senna GTR LEGO Technic nowym zestawem LEGO
Czytaj też: Samsung ma zniżkę na soundbar. Tylko kupcie dobry model TV

Po stronie wyglądu karty MSI SUPRIM sięgają po ciekawe połączenie eleganckiej stylistyki szlifowanego aluminium utrzymanego w odcieniach szarości. W kontraście dla niej logo na tyle, sekcje między wentylatorami oraz bok karty oświetla podświetlenie RGB.

Autorski laminat przyjmuje na swój pokład oczywiście najnowsze rdzenie graficzne z serii GeForce RTX 3000, rozbudowane sekcje zasilania oraz pamięci GDDR6X oraz GDDR6. Więcej na temat samej wydajności przeczytacie poniżej i na stronach sklepu RTX 3090 Suprim XRTX 3080 Suprim XRTX 3070 Suprim X.

Czytaj też: Gigabyte BRIX S zasilane przez Ryzeny 4000U
Czytaj też: Alpahcool wypuszcza blok Eisblock Aurora Acryl GPX-A na Radeony RX 6800 i XT
Czytaj też: Premiera PlayStation 5 w Warszawie – fantastyczny pokaz multimedialny

Po stronie chłodzenia w grę wchodzi układ TRI FROZR 2S, który bazuje na cichutkich trzech wentylatorach TORX 4.0. Te zapewniają przepływ powietrza przez rozbudowany radiator z ciepłowodami, który razem z backplate odprowadza temperaturę z najważniejszych elementów karty.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News