WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kategoria wiekowa Birds of Prey jest nadal nieustalona

Po wczorajszym debiucie teasera, okazuje się, że kategoria wiekowa Birds of Prey jest nadal nie ustalona. Warner Bros. zwleka z podjęciem decyzji, być może chce przyjrzeć się niektórym premierom i dopiero wówczas zadecydować.

Wczoraj ukazało się pierwsze wideo z filmu Birds of Prey i od razu powstał spory szum wokół produkcji. Teaser, choć bardzo krótki, podsyca ciekawość wobec damskiego gangu superbohaterek. Od pewnego czasu krążą pogłoski, że Warner Bros. chce, by był to film z kategorią R. I wydawałoby się to najlepszym posunięciem zważywszy na charakter bohaterek. Okazuje się jednak, że kategoria wiekowa Birds of Prey jest nadal nieustalona.

Zgodnie z najnowszymi informacjami, studio nie podjęło jeszcze żadnej decyzji i poważnie zastanawia się, nad możliwością, by Birds of Prey dostał kategorię PG-13. Patrząc na reakcje, jakie wywołał teaser i ogromne zainteresowanie produkcją możemy oczekiwać hitu. Filmowe uniwersum DC rozwija się i z każdym filmem podnosi poziom. Jak tak dalej pójdzie, to nawet Birds of Prey z tak niskimi wymaganiami wiekowymi osiągnie sukces. Zresztą, wystarczy spojrzeć na Legion Samobójców, gdzie zadebiutowała Harley Queen. Był to film mocno skrytykowany i ogólnie słaby, a jednak zarobił przeszło 700 tysięcy dolarów, bo był dozwolony od 13 roku życia.

Jednocześnie, jeśli Birds of Prey dostanie R-kę, to może podzielić los Deadpoola, który pokazał, że tego typu produkcje bardzo się ludziom podobają. Szczerze mówiąć taki ton filmu pasowałby do Harley Quinn. Oczywiście wszystko zależy od Warner Bros. Zapewne niedługo podejmą decyzję.

Film Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) zadebiutuje w kinach 7 lutego 2020 roku.

Czytaj też: Bo Peep powraca do Toy Story 4. Zobaczcie najnowszy teaser

Źródło: comicbookmovie.com