WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Kaufland dostarcza do domu. Pierwszy klienci mają darmową dostawę

Kaufland poinformował o wystartowaniu nowej współpracy. Gdy Tesco zwija swoje dostawy – Kaufland przejmuje rynek.

Tesco poinformowało w ostatnim czasie, że kończy z dostarczaniem produktów do domów. Zdaje się, że mamy już następcę tej usługi, bo do walki o klientów online przyłączyć się Kaufland. Na razie – tylko we Wrocławiu.

Na przełomie maja i czerwca br. Kaufland wprowadził w czternastu sklepach usługę Click&Collect, która umożliwia zdalną rezerwację produktów, a następnie ich odbiór bezpośrednio w markecie. Teraz sieć poszła o krok dalej. Dzięki współpracy z Everli klienci Kauflandu będą mogli zrobić niezbędne zakupy bez wychodzenia z domu.

Czytaj też: Innowacyjny system wykrywania wyłudzeń, ale bez VAT

Czy Kaufland rozwinie usługą na kolejne miasta? Na to pytanie odpowiada Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Maja Szewczyk

Dzięki współpracy z Everli nasi klienci będą mogli kupić ulubione produkty bez wychodzenia z domu. Wierzymy, że rozwiązanie to, które cechuje szybkość, wygoda i bezpieczeństwo, spotka się z z ich zainteresowaniem. Na początek nową usługą będą mogli cieszyć się klienci z Wrocławia, jednak nie wykluczamy, że pojawi się w kolejnych miastach.

W asortymencie obejmującym ponad 4000 produktów klienci znajdą artykuły suche, świeże, takie jak owoce i warzywa, pieczywo, produkty z lady oraz artykuły mrożone, które będą dostarczane w specjalnych torbach utrzymujących temperaturę. Oprócz tego dostępne będą także m.in. produkty do codziennej higieny, kosmetyki, karma dla zwierząt czy pieluchy. By zrobić zakupy z dostawą do domu, należy skorzystać z serwisu www.everli.pl lub aplikacji mobilnej Everli by Szopi dostępnej w Google Play oraz App Store.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News