WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Keanu Reeves w Cyberpunk 2077 będzie pełno, bo aktor sam tego chciał

Keanu Reeves w Cyberpunk 2077 będzie pełno, bo aktor sam tego chciał

Keanu Reeves w Cyberpunk 2077 miał nie mieć aż tak dużej roli, jak to początkowo planowano. Aktor chciał jednak podwojenia swojej obecności.

Nowe wieści ze świata Cyberpunk 2077. Okazuje się, że produkcja CD Projekt RED wyjątkowo przypadła do gustu Keanu Reeves, który po zapoznaniu się z materiałem poprosił o to, aby było go w grze dwa razy więcej. Polska firma zgodziła się na tę propozycję i wykonała dodatkowe dialogi oraz animacje.

Skąd dowiedzieliśmy się o takich dodatkowych dogrywkach dialogów i wystąpień w grze? O wszystkim opowiedział włoski aktor dubbingowy, który po zakończeniu pracy polegającej na wcielenie się w rolę Keanu Reevesa dostał informację, że doszło drugie tyle nowych dialogów.

Aktor znany z ról chociażby Neo czy Johna Wicka miał podobno wręcz naciskać na zespół, aby udało im się zwiększyć jego obecność na ekranie. Szczerze? Bardzo mnie to cieszy. Z aktualnych opowieści o Cyberpunku 2077 wyjawia mi się obraz gry, w której takie rozmowy z postacią w naszej głowie będą jednym z ciekawszych elementów zabawy. Jeśli będzie ich dwa razy więcej – no to mamy dwa razy więcej naprawdę ciekawego elementu gry. Ciągle zastanawiam się jednak, czy uda się dostarczyć produkcję w terminie?

ŹRÓDŁO: wccftech