WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kevin Hart: Sequel Jumanji to nowy poziom w grze

Kevin Hart pojawił się na CinemaCon by promować nadchodzący film animowany Sekretne życie zwierzaków domowych 2, gdzie użycza głosy królikowi o imieniu Snowball. Przy okazji wypowiedział się na temat swojego innego projektu, jakim jest sequel Jumanji.

Czytaj też: Na CinemaCon pokazano nowy zwiastun Króla Lwa. Mamy opis materiału

Podczas promocji studia Universal, Kevin Hart, wraz z Tiffany Haddish mieli za zadanie odegrać krótką scenkę promującą Sekretne życie zwierzaków domowych 2. Każde z nich wyszło na scenę trzymając zwierzę, w które się wciela w filmie. Haddish miała Shih Tzu, a Hart króliczka. Niestety to, co na próbie wyszło idealnie nie udało się na scenie i królik próbował uciec z uścisku Harta. W rezultacie wyszło z tego kilka minut zabawnej improwizacji, która bardzo spodobała się publiczności.

Później dziennikarzom z Collidera udało się zamienić z aktorem kilka słów na temat akcji z króliczkiem i o innym projekcie, nad którym Hart teraz pracuje. Chodzi oczywiście o sequel Jumanji, który nadal nie otrzymał oficjalnego tytułu.

Powrót do świata Jumanji jest świetny, zwłaszcza jeśli chodzi o atmosferę gry wideo, w jakiej się rozgrywa. W tym konkretnym przypadku ponownie wracamy do gry i jesteśmy na nowym poziomie. Wróciliśmy do gry, są tam ci sami ludzie. Nasz zespół powraca w bardziej ryzykownej przygodzie, której stawka jest jeszcze wyższa. Dla fanów, którzy oczekują tej samej familijnej przygody, którą pokochali mogę powiedzieć, że ją dostaną. Nasz reżyser i scenarzysta, Jake Kasdan, właśnie to robi.

Na razie nie ujawniono szczegółów fabuły Jumanji 3. Wiemy, że prócz Harta zagra Karen Gillan, Jack Black i Dwayne Johnson. W obsadzie znaleźli się także: Nick Jonas, Alex Wolff, Ser’Darius Blain, Madison Iseman, Morgan Turner, Rhys Darb, Awkwafina, Danny DeVito, Danny Glover i Dania Ramirez.

Kevin Hart: Sequel Jumanji to nowy poziom w grze

Film ma wejść na ekrany kin 13 grudnia 2019 roku, więc niedługo powinniśmy dostać jakiś trailer.

Czytaj też: Netflix potwierdza drugi sezon Akademii Umbrella

Źródło: Collider