Reklama

Netflix potwierdza drugi sezon Akademii Umbrella

Netflix potwierdza drugi sezon Akademii Umbrella

Netflix ogłosił, że powstanie drugi sezon Akademii Umbrella. Swoje role powtórzą, znani z pierwszej odsłony, aktorzy. Co wiadomo o kolejnym sezonie?

Czytaj też: Trzy nowe zwiastuny Gry o Tron

Na razie Netflix nie podał żadnej, nawet przybliżonej daty, kiedy drugi sezon Akademii Umbrella zadebiutuje na platformie. Wiemy jednak, że produkcja ruszy jeszcze tego lata, więc możliwe, że dostaniemy nowe odcinki około wiosny 2020 roku.

W końcu mamy pełny zwiastun The Umbrella Academy!

Potwierdzono również, że Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min powrócą do swoich ról. Steve Blackman dalej piastuje stanowisko showrunnera. Wraz z twórcą komiksowego pierwowzoru serialu, Gerardem Way’em zajmuje stanowisko producenta wykonawczego. Wiemy również, że drugi sezon Akademii Umbrella ma liczyć 10 godzinnych odcinków.

Samo przedłużenie serialu o kolejny sezon nie jest niczym zaskakującym. Choć Netflix nie podaje rzeczywistych statystyk oglądalności, to szacuje, że Akademia Umbrella była najpopularniejszą internetową serią w USA po premierze 15 lutego. Serial spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno ze strony widzów, jak i krytyków zbierając wiele pochlebnych opinii.

Czytaj też:  4. sezon Lucyfera – nowe informacje

Źródło: engadget.com