WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kiedy dostaniemy nowy zwiastun filmu Spider-Man: Far From Home?

Aktor Tom Hollend opublikował na swoim Twitterze wpis, który może sugerować kiedy dostaniemy nowy zwiastun filmu Spider-Man: Far From Home. Wygląda na to, że może się to stać już w poniedziałkowy poranek.

Czytaj też: Pełny zwiastun Toy Story 4

Gdy w sieci pojawił się pierwszy trailer sequela Homecoming od razu zawrzało. Pojawił się ogrom teorii  i spekulacji głównie na temat czasu akcji samego filmu. Dobrze wiemy, że Peter Parker był jedną z ofiar pstryknięcia Thanosa. Czy więc wideo potwierdza, że zostanie przywrócony do życia? A może to tylko kolejny film dziejący się przed Infinity War? Nie wiadomo. I właśnie te niewiadome sprawiają, że kolejny trailer jest tak wyczekiwany.

Odtwórca roli Spidey’a, Tom Holland, opublikował tweet na którym zapowiada coś, co wydarzy się w poniedziałkowy poranek. Nie wspomniał o Spider-Manie, ani o sequelu. Jednak fakt, że aktor nie ma żadnych nadchodzących projektów, do których zapowiedź mogałby się ukazać fani od razu nastawili się na nowy zwiastun filmu Spider-Man: Far From Home.

I wydaje się, że faktycznie aktorowi chodzi o Far From Home. Oficjalne chińskie konto Sony Pictures najwyraźniej potwierdziło, że w poniedziałek dostaniemy coś związanego z tym filmem. Nie wiadomo czy będzie to trailer, równie dobrze możemy otrzymać nowy plakat, albo oficjalne zdjęcia z produkcji.

https://twitter.com/gavinfeng97/status/1109416880714899456

Wydanie trailera byłoby teraz bardzo korzystne dla filmu. Dzięki temu mógłby być wyświetlany przed seansem Shazam! i Avengers: Endgame.

pierwszy trailer filmu Spider-Man: Far From Home

Premiera Spider-Man: Far From Home już 5 lipca.

Czytaj też: HBO ukryło sześć Żelaznych Tronów na całym świecie

Źródło: comicbookmovie.com