Reklama
aplikuj.pl

Uwaga, w tych dniach infolinia InPostu będzie nieczynna

aplikacja inpost, InPost, InPost infolinia, paczkomaty

InPost chcąc usprawnić proces komunikacji z firmą modernizuje infolinię. Chcąc zakończyć to przed najgorętszym świątecznym okresem musi na dwa dni wyłączyć możliwość komunikacji za pomocą infolinii. Kiedy nie dodzwonimy się do InPostu?

Infolinia InPostu będzie nieczynna

Wprowadzane przez firmę modernizacje infolinii mają na celu usprawnienie komunikacji klientów i użytkowników Paczkomatów z InPostem. Po ich zakończeniu cały proces ma być o wiele sprawniejszy. Firmie zależy, by zrobić to przed okresem świątecznym, bo to właśnie wtedy ludzie zamawiają najwięcej przesyłek.

Czytaj też: Facebook rusza w Polsce z Facebook Dating. Szykuje się konkurencja dla Tindera
Czytaj też: Dostęp do plików na Dysku Google przyznamy bez opuszczania Gmaila
Czytaj też: Revolut w końcu otrzymał licencję bankową

InPost wydał stosowny komunikat w tej sprawie

Drodzy Klienci!

W dniach 24-25 października 2020 przeprowadzimy prace optymalizacyjne systemu, z którego korzysta nasza infolinia – w związku z tym będzie ona chwilowo niedostępna.

Jednak w trakcie prac, możecie bez problemów kontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy na inpost.pl. Status swojej przesyłki sprawdzicie wygodnie w aplikacji InPost Mobile, w chatbocie na Messengerze, za pomocą Google Asystenta oraz na stronie głównej inpost.pl.

Jednocześnie informujemy, że prace związane z infolinią nie wpływają na dostarczanie przesyłek. Zarówno nadawanie jak i odbieranie paczek będzie działało bez żadnych komplikacji.

Jesteśmy przekonani, że usprawnienie systemu sprawi, że jakość naszych usług będzie jeszcze lepsza!

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Infolinia będzie więc nieczynna 24-25 października, jednak pozostałe formy kontaktu nadal będą dostępne, co zaznaczone jest w komunikacie. Dodatkowo modernizacja infolinii w żaden sposób nie wpłynie na dostarczanie przesyłek, nie musimy więc się martwić o jakiekolwiek opóźnienia z tego tytułu. Trzeba jednak pamiętać, że skoro InPost wyłączy w tych dniach jeden z kanałów kontaktu inne mogą być bardziej obciążane.