Reklama

Zakochacie się w tym fantastycznym śrubokręcie Kinetic Driver

Trudno wyobrazić sobie „śrubokręt z wyższej półki”, bo kawał wytrzymałego metalu z ergonomicznym uchwytem z tworzywa sztucznego, to wszystko, co zwykle go buduje. Kinetic Driver udawania nam jednak, że jeszcze mało widzieliśmy.

Eleganckie narzędzie zostało stworzone przez projektanta Giacomo Di Muro, który już wcześniej sprawiał, że zwyczajne narzędzia codziennego użytku zyskiwały zupełnie nowy wymiar jakości i wykończenia.

Głośnik Kinetic Driver posiada wałek ze stali nierdzewnej z mosiężnym cylindrem na dole, który działa jak koło zamachowe. W górnej części urządzenia znajduje się główka w kształcie pierścienia z ceramicznym łożyskiem. Całość jest poddawana obróbce chemicznej, aby nadać jej powłokę tlenkową, co podobno czyni ją odporną na korozję.

Aby użyć śrubokręta Kinetic Driver, wystarczy przytrzymać go tak, aby jego główka była dociśnięta do śrubki, a następnie obracać radełkowanym wałkiem w dowolnym kierunku palcami. W przypadku naprawdę solidnie siedzących śrub, można chwycić wałek bezpośrednio, aby zwiększyć moc.

Czytaj też: Ludzie mogą latać! Zestaw JetSuit od Gravity na nowym filmie

Narzędzie jest obecnie przedmiotem kampanii na Kickstarterze, w ramach której zobowiązanie w wysokości 75 euro zapewnia pakiet zawierający jeden śrubokręt, 24 wymienne bity i futerał – jeśli wszystko się uda, to znaczy. Kinetic Driver powstanie w ograniczonej liczbie sztuk.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News