WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Klasyfikacja wiekowa Assassin’s Creed Valhalla zdradza grę

Assassin’s Creed Valhalla to produkcja wyczekiwana przez miliony osób. Czego będą się oni mogli spodziewać?

Assassin’s Creed Valhalla zabierze nas w świat wikingów. Produkcja zadebiutuje w listopadzie i właśnie wtedy będziemy mogli sprawdzić co przygotował dla nas Ubisoft.

Jeśli jednak jesteście już teraz ciekawi co może zdarzyć się podczas gry, to przytaczamy klasyfikację wiekową organizacji Entertainment Software Rating Board. Firma już miała okazję przyjrzeć się nowemu dziełu Ubi i wystawiła werdykt.

Czytaj też: Premiera PS5 w Polsce zagrożona. Opóźnienia i braki magazynowe możliwe

Oficjalnie – Assassin’s Creed Valhalla kontynuuje to co ustanowiły poprzedniczki i jest produkcją dla dojrzałych graczy. Będzie dużo brutalnego zabijania, ale oprócz tego… kilka niespodzianek. Co stanie się podczas rozgrywki?

Entertainment Software Rating Board zwraca uwagę na narkotyczne fragmenty zabawy. W grze mają pojawić się swego rodzaju grzyby, które sprawią, że obraz stanie się rozmyty i zacznie zmieniać kolory. Oprócz tego są wzmianki o scenach erotycznych. Jedna z misji rozgrywa się w burdelu, gdzie kobiety siedzą na mężczyznach. Jedna z postaci zgadza się wtedy przespać z mężczyzną, a ich pocałunek jest prezentowany.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News