Reklama
aplikuj.pl

Klienci T-Mobile – łapcie bezpłatny Supernet Video DVD

t-mobile

T-Mobile przygotowało dla klientów indywidualnych kolejną świetną promocję idealną na weekend. przez 5 dni mogą za darmo korzystać z Supernet Video DVD i to bez martwienia się o zużycie danych.

Bezpłatny Supernet Video DVD

Lubicie oglądać rozgrywki sportowe, filmy lub seriale? A może jesteście fanami vlogów lub Tik-Toków? To w sumie nie ważne, bo T-Mobile przygotowało promocję, która spodoba się właściwie każdemu. Od 9 do 11 kwietnia można za darmo skorzystać z opcji Supernet Video DVD, która pozwala na korzystanie z m.in. aplikacji Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Ipla, Player, TVP Sport, vod.pl, Filmy Google Play czy TikTok bez obaw o znikające GB.

Czytaj też: Od początku roku ilość danych przesyłanych w sieci 5G wzrosła przeszło dwukrotnie

By skorzystać z tej promocji wystarczy aktywować ją w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub przez SMS. Wysyłacie wiadomość  o treści „HF” na bezpłatny numer 80800 i czekacie na aktywację. Po tym Supernet Video DVD będzie dostępny przez 5 dni zupełnie za darmo. Oferta została przygotowana dla klientów abonamentowych, użytkowników opcji na kartę i MIX. Pamiętajcie jednak, że z promocji można skorzystać tylko raz.