Reklama
aplikuj.pl

Kody do gier w aplikacji PeoPay Kids

Kody do gier w aplikacji PeoPay Kids

PeoPay Kids to aplikacja dla najmłodszych użytkowników stworzona przez Bank Pekao. Umieszczone w niej funkcje mają za zadanie nauczyć dzieci poruszania się w świecie finansów. Teraz do apki trafiła nowa opcja – możliwość kupna kodów do gier.

Nowa funkcjonalność w PeoPay Kids

Najmłodsi użytkownicy mobilnej bankowości banku Pekao mają do dyspozycji aplikację PeoPay Kids. Dzięki nowej funkcji będą mogli kupować kody do gier na platformy Microsoft, Blizzard, Nintendo, Xbox i inne, które znajdziecie tutaj. Oczywiście nad wszystkim czuwa rodzic, który każdą transakcję musi zatwierdzić w swoim panelu. Nie ma więc obawy, że dziecko nagle wyda wszystkie pieniądze na gry.

Czytaj też: Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wchodzi na polski rynek
Czytaj też: Nadchodzi Office 2021 – jednorazowy zakup bez subskrypcji
Czytaj też: Do eDO App trafia kolejna przydatna funkcjonalność

By zacząć z niej korzystać najpierw trzeba zaktualizować aplikację do wersji 1.2.0. Potem rodzic włącza opcję w aplikacji PeoPay lub w internetowym serwisie Pekao24. Wystarczy wejść w Ustawienia PeoPay KIDS. Wówczas sekcji DOŁADUJ w aplikacji dziecka pojawią się kody do gier. Dziecko może je kupować, ale będą widoczne dopiero, gdy transakcję zatwierdzi rodzic (ma na to 24h). Po dokonaniu i zaakceptowaniu transakcji kody będą dostępne w zakładce MOJE ZAKUPY. Co istotne, kody są ważne bezterminowo.