Kolejna promocja od OPPO – tańsze smartfony, smartwatche i gadżety w prezencie

OPPO promocja, OPPO Reno 5g

OPPO dba o swoich klientów i co rusz organizuje jakieś akcje promocyjne. Tym razem jest to już kolejna walentynkowa promocja, która obejmuje także sprzęt u operatorów T-Mobile i Play.

Kolejna promocja od OPPO na walentynki

Smartfony, smartwatche i gadżety firmy OPPO można teraz kupić w nowych, promocyjnych cenach. Co firma dla nas przygotowała?

Jeśli w dniach 8-14 lutego kupimy smartfon OPPO Reno4 Pro 5G za 299zł, to będziemy mogli dobrać do niego dowolny OPPO Watch, za który zapłacimy tylko połowę jego ceny. Z tej promocji skorzystamy w sklepach elektronicznych i punktach sprzedaży sieci partnerskich.

Jeśli zaś chcielibyśmy skorzystać z podobnej opcji później, nie ma problemu. od 15 do 28 lutego kupując model Reno4 Z 5G dostaniemy w prezencie słuchawki typu TWS OPPO Enco W31. Całość wyniesie nas 1699zł.

Nie zabrakło też promocji na smartfony. Od 5 do 21 lutego OPPO Reno4 kupimy za 1499zł (pierwotna cena 1699zł. Zaś od 12 do 19 lutego model OPPO A53 zgarniemy stówkę taniej, bo za 899zł. Z promocji można skorzystać ofercie wszystkich partnerskich sieci handlowych (online oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży), a więc, m.in., w Media Ekspert, RTV EURO AGD i Media Markcie.

Czytaj też: Tryb antyalkoholowy w smartfonie? Chińczycy już to opatentowali!
Czytaj też: Yanosik z nową funkcją idealną na zimową porę
Czytaj też: Xiaomi wypuszcza 75 calowy telewizor Mi TV Q1

Promocje w T-Mobile i Play

Jeśli zaś przy okazji chcielibyście wciąć sobie np. abonament, to w T-Mobile i Play również pojawiły się ciekawe promocje na sprzęt OPPO.

W T-Mobile od 1 do 14 lutego możemy zgarnąć zestaw złożony ze smartwatchy OPPO Watch 46 mm oraz OPPO Watch 41 mm w łącznej cenie niższej o 500 zł. Jeśli zaś kupimy jeden model, to wersja 46 mm będzie kosztować w obniżonej cenie 949 zł, a 41 mm – 749 zł. Można je również kupić w wersji ratalnej 0% bez abonamentu.

Jeśli zaś interesuje nas przy okazji umowa, to w ofercie znalazły się dwa modele OPPO:Reno4 Lite i A53, także dostępne w zestawie z jednym ze smartwatchy.

Zaś w Play, od 11 do 14 lutego w promocji znajdzie się model OPPO A53 (4 + 128 GB), do 799 zł i to w opcji bez umowy.