Reklama

Kolejna zapowiedź The Legend of Zelda na Nintendo Switch!

Kolejna zapowiedź The Legend of Zelda na Nintendo Switch! Okazuje się, że w produkcji jest już kilka tytułów na ostatni sprzęt Japończyków!

The Legend of Zelda: Breath of the Wild otworzyła aktualną generację sprzętową Nintendo i pomogła rozpromować Switcha. O Zeldzie zrobiło się na jakiś czas cicho, ale najwidoczniej już zbliżają się do nas kolejne tytuły, które wezmą rynek szturmem. Istnieje bowiem szansa, że na Nintendo Switch powstają aż trzy tytuły związane z marką The Legend of Zelda. Pierwszą jest niedawno zdradzony przez dziennikarza Game Informera duży, nowy tytuł związany z marką. Drugą grą może być remaster lub remake The Legend of Zelda: Tri Force Heroes, chociaż tutaj też istnieje prawdopodobieństwo wydania gry na smartfony. Czym jest trzeci tytuł?

Podczas koncertu Nintendo w Osace, Eiji Aounuma będący reżyserem serii The Legend of Zelda po prostu wyszedł na scenę i powiedział:

Wiem, na co czekacie – Skyward Sword na Switcha. Mam rację?

Taka informacja zaskoczyła fanów, którzy szybko zaczęli tweetować o tej zapowiedzi. W The Legend of Zelda: Skyward Sword sterowaliśmy postacią za pomocą kontrolerów ruchowych. Joy-cony mają taką funkcję, więc możliwe, że to naprawdę była bardzo nietypowa zapowiedź gry, a nie dziwny żart.

Czytaj też: Najnowsza łatka Black Ops 4 usuwa najbardziej denerwującą opcję w grze

Źródło: digitaltrends.com