WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Kolejne szczegóły o Samsung Galaxy S10

Wiele już było przecieków z wszelakich źródeł na temat nadchodzących smartfonów Samsunga, z których wynika, że już w przyszłym miesiącu trafią do nas trzy modele – Galaxy S10e oraz następcy Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus. Czas więc na małe podsumowanie tych oficjalnych i tych niespecjalnie, na które zapraszamy poniżej. 

Najnowsze przecieki obejmują test wydajności układu Exynos 9820 z Galaxy S10 Plus, który wykazał naprawdę solidną wydajność w testach wielordzeniowych i jednowątkowych, uzyskując kolejno 10387 punktów i 4472 punktów w Geekbench. Na tle konkurencji (Apple i Qualcomma) wprawdzie “szału nie ma”, ale w porównaniu z testami sprzed kilku tygodni, wynika, że Samsung odwala kawał dobrej roboty w kwestii jego optymalizacji.

Ponadto dotarły do nas głosy, według których wiodące modele mogą posiadać funkcje ładowania bezprzewodowego innych smartfonów (jak Mate 20 Pro). Te powinny też uśmiechać się do świata potrójną konfiguracją aparatu na tyle. Smartfony S10 mają też zostać wyposażone w bardziej energooszczędny moduł WiFi (już “6”) z szybkością do 10 Gb/s na 2,4 i 5 GHz. Całość uzupełnia nowy 30-sekundowy klip, przypominający użytkownikom o premierze nowej generacji jeszcze w tym miesiącu.

Z potwierdzonych już szczegółów warto wymienić nowe wyświetlacze Infinity-O i ultradźwiękowe rozpoznawanie odcisków palców. Pod znakiem zapytania jest z kolei sieć 5G, która może być obsługiwana już w dniu premiery albo dopiero w późniejszych miesiącach.

Czytaj też: Wszystko co wiemy o Samsung Galaxy S10

Źródło: Wccftech