WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kolejny zwiastun X-Men: Dark Phoenix pokazuje nowy materiał z filmu

20th Century Fox wydało kolejny zwiastun X-Men: Dark Phoenix. Wideo pokazuje wiele materiałów z ostatniego filmu o X-Men, których nie widzieliśmy wcześniej.

Czytaj też: Endgame podpowiada, kto będzie złoczyńcą w Czarnej Panterze 2

Chociaż wcześniejsze zwiastuny pokazywały wiele scen z filmu Dark Phoenix, to nowe wideo ma również kilka wcześniej niewidzianych ujęć. Materiał skupia się oczywiście na Jean Grey, nad którą powoli obejmuje władzę jej ciemniejsza strona. Mutantka wyzwala swoją niszczycielską moc na dawnych przyjaciołach ze szkoły. Widzimy bohaterkę siejącą spustoszenie podczas, gdy reszta X-Men próbuje ją powstrzymać.

Pierwsze trailery nie wzbudziły zbyt wielkiego zachwytu wśród fanów, jednak z każdym kolejnym wydaje się, że jest coraz lepiej. Jednak z racji, iż jest to ostatni film o X-Men od Foxa, a także ostatni z obecną obsadą, wszyscy oczekują czegoś naprawdę specjalnego. Wielu fanów ma sentyment do serii, który pozwala wybaczyć błędy i przymknąć oko na potknięcia. Liczymy, że Dark Phoenix będzie tym filmem, który zapamiętamy ze względu na jego pozytywy, a nie negatywy.

Kolejny zwiastun X-Men: Dark Phoenix pokazuje nowy materiał z filmu

W rolach głównych wystąpią Sophie turner, Michael Fassbender i James McAvoy. A także Jennifer Lawrence, Tye Sheridan, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee i Evan Peters.

X-Men: Dark Phoenix wejdzie do polskich kin już 7 czerwca.

Czytaj też: Kolejne filmy w MCU. Co obejrzymy po Avengers: Endgame?

Źródło: comicbookmovie.com