Reklama

Czy to kombi Dacia Logan Stepway 2022 w testach?

kombi Dacia Logan Stepway 2022

Chociaż Logan MCV już jest przeszłością, jego spuściznę może kontynuować wyszpiegowane właśnie kombi Dacia Logan Stepway 2022.

Zdjęcia kombi Dacia Logan Stepway 2022

Dacia zakończyła produkcję Logana MCV w październiku zeszłego roku, ogłaszając, że ​​wagon subkompaktowy doczeka się kontynuacji w innej formie. W jakiej? Tego oficjalnie nie wiadomo, ale jak wskazują zdjęcia z testów dosyć charakterystycznego kombi Dacia Logan Stepway 2022, najpewniej wiemy, o którą chodzi. Motor1

Czytaj też: Spójrzcie na render SUVa Dacia Bigster 2025
Czytaj też: Zapowiedź elektrycznej Dacia Spring i konceptu Renaulta
Czytaj też: 
Oto nowa Dacia Sandero i Logan na 2021 rok

W rzeczywistości ten model jest dosyć tajemniczy, bo ma przednią maskownicę w stylu tej z Sandero Stepway, jak również nowo zaprojektowane klamki drzwi z najnowszych modeli. Dodatkowo ten prototyp odziedziczył sporą część nadwozia z wersji hatchback i sedan, co tyczy się również deski rozdzielczej wewnątrz.

Czytaj teżDacia Spring Electric debiutuje. To może być najtańszy elektryczny samochód w Europie
Czytaj teżCzy doczekamy się hybrydowych modeli Genesis?
Czytaj też: 
Volkswagen ID.5 wyszpiegowany. Spójrzcie na kolejny elektryczny samochód firmy

Z kolei tył modelu pokazuje, że ten model będzie niezwykle praktycznym wydaniem z wielką klapą bagażnika. Czas więc pokaże pokaże, czy ten dokładnie model będzie częścią rodziny Logan w formie wydania kombi, czy też będzie zupełnie innym modelem. Wiemy jednak, że prawdę, czyli to, czy patrzymy na prototyp kombi Dacia Logan Stepway 2022, poznamy dopiero w przyszłym roku.