WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Czy to kombi Dacia Logan Stepway 2022 w testach?

Czy to kombi Dacia Logan Stepway 2022 w testach?

Chociaż Logan MCV już jest przeszłością, jego spuściznę może kontynuować wyszpiegowane właśnie kombi Dacia Logan Stepway 2022.

Zdjęcia kombi Dacia Logan Stepway 2022

Dacia zakończyła produkcję Logana MCV w październiku zeszłego roku, ogłaszając, że ​​wagon subkompaktowy doczeka się kontynuacji w innej formie. W jakiej? Tego oficjalnie nie wiadomo, ale jak wskazują zdjęcia z testów dosyć charakterystycznego kombi Dacia Logan Stepway 2022, najpewniej wiemy, o którą chodzi. Motor1

Czytaj też: Spójrzcie na render SUVa Dacia Bigster 2025
Czytaj też: Zapowiedź elektrycznej Dacia Spring i konceptu Renaulta
Czytaj też: 
Oto nowa Dacia Sandero i Logan na 2021 rok

W rzeczywistości ten model jest dosyć tajemniczy, bo ma przednią maskownicę w stylu tej z Sandero Stepway, jak również nowo zaprojektowane klamki drzwi z najnowszych modeli. Dodatkowo ten prototyp odziedziczył sporą część nadwozia z wersji hatchback i sedan, co tyczy się również deski rozdzielczej wewnątrz.

Czytaj teżDacia Spring Electric debiutuje. To może być najtańszy elektryczny samochód w Europie
Czytaj teżCzy doczekamy się hybrydowych modeli Genesis?
Czytaj też: 
Volkswagen ID.5 wyszpiegowany. Spójrzcie na kolejny elektryczny samochód firmy

Z kolei tył modelu pokazuje, że ten model będzie niezwykle praktycznym wydaniem z wielką klapą bagażnika. Czas więc pokaże pokaże, czy ten dokładnie model będzie częścią rodziny Logan w formie wydania kombi, czy też będzie zupełnie innym modelem. Wiemy jednak, że prawdę, czyli to, czy patrzymy na prototyp kombi Dacia Logan Stepway 2022, poznamy dopiero w przyszłym roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News