WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Koniec wsparcia Assassin’s Creed Odyssey – tak się rozwija grę!

Wsparcia Assassin’s Creed Odyssey już nie uświadczycie. Przez rok gra jednak znacząco się rozwinęła.

Ubisoft poinformował, że wkrótce zakończy się wsparcie Assassin’s Creed Odyssey. Gra przez okrągły rok otrzymywała masę aktualizacji i dodatków, co udowodniło, że francuska firma doskonale wie, jak się robi gry-usługi.

Czytaj też: Destiny 2 za darmo – skąd pobrać grę?

Ostatnia aktualizacja, która trafi do gry będzie oznaczona numerkiem 1.51. Wielkich zmian nie powinniśmy się już spodziewać. Tytuł otrzyma masę drobnych poprawek, które naprawią błędy produkcji. Na graczy czekać za to będą wyzwania w postaci starć z potężnymi przeciwnikami.

Przez rok otrzymaliśmy sześć dodatków, gdzie każdy starczał od kilku do kilkunastu godzin. Do tego kilkanaście darmowych misji, które nie były robione na kolanie i często przebijały te z podstawowej wersji gry. Ubisoft wprowadził również tryb przewodnika, który pozwolił nam zapoznać się z mitologią greckiego świata.

Nie wiem, jak Wy, ale ja jestem bardzo zadowolony. Ubisoft naprawdę słuchał graczy i starał się ulepszać swoją grę. Co dalej z marką Assassin’s Creed? Plotki mówią, że w przyszłym roku trafimy do starożytnego Rzymu.

Czytaj też: Porozmawiajmy o nowym zrzucie ekranu Cyberpunk 2077

Źródło: wccftech.com