WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Porozmawiajmy o nowym zrzucie ekranu Cyberpunk 2077

Dlaczego chcę dłużej pomyśleć o nowym zrzucie ekranu Cyberpunk 2077? Nie uważacie, że wygląda on… niepokojąco przeciętnie?

CD Projekt RED wypuściło kolejny zrzut ekranu z Cyberpunka 2077. Możliwe, że już mieliście okazję go zobaczyć. To ten poniżej.

Czytaj też: Mapa Microsoft Flight Simulator będzie zależna od prędkości łącza

Umówmy się już na początku. Cyberpunk 2077 będzie hitem. Sprzeda się zapewne bajecznie dobrze, a akcje CD Projekt RED poszybują do góry. Coś mi jednak ciągle nie pasuje w ostatnich zrzutach ekranu. Patrząc na nie zaczynam się zastanawiać, co jest nie tak.

CD Projekt RED za pomocą tego zrzutu ekranu chciało pokazać swój system oświetlenia. Dzięki niemu nie będzie sytuacji, w których dana postać ma cień mimo tego, że znajduje się pod mostem. Słabe słonce, które przykryją chmury nie sprawi, że każdy NPC będzie miał cień. Jeśli chodzi o ten aspekt – brzmi to super.

Chciałbym jednak dowiedzieć się od Was, czy też uważacie, iż ogólny wygląd gry za dnia wypada po prostu bardzo przeciętnie? Mam wrażenie, że patrzę na kilkuletnią grę, a ostatni dłuższy materiał wideo pokazał, że w ruchu nie wygląda to lepiej. Ciekawe, czy CD Projekt znacząco podkręci grafikę przed premierą (a teraz pokazują słabszą, aby nie było afery jak z Wiedźminem 3) czy to już ostateczna jakość?

Czytaj też: Gracze Red Dead Online nieśli zupy przez całą mapę

Źródło: wccftech.com