Reklama
aplikuj.pl

Gracze wściekli na koniec wsparcia F1 Manager 2022 po dwóch miesiącach

f1 manager

Zdaje się, że F1 Manager będzie szedł drogą gier sportowych i twórcy nie będą wspierać danych odsłon zbyt długo. Gracze spodziewali się dopracowania aktualnego F1 Manager 2022, ale to… koniec.

F1 Manager 2022 kończy jazdę

Twórcy F1 Manager 2022 zapowiadali dużo. Czytaliśmy:

Zapisz się na kartach historii wyścigów Formula 1 w oficjalnej, licencjonowanej grze F1 Manager 2022. Zostań szefem wybranego zespołu konstruktorów i wybierz skład kierowców oraz personelu na sezon 2022. Dzięki pełnej licencji F1 i niezwykle wiernej prezentacji, F1 Manager 2022 to więcej niż gra – to przeżycie udziału wyścigach.

Od świateł do szachownicy – to Ty masz kontrolę nad sytuacją. Podejmuj każdą decyzję, wpływając na strategię zjazdów do boksu, wybór opon, a nawet wskazówki dla kierowców. Konsekwentnie realizuj swój plan, reagując też na dynamikę zdarzeń podczas wyścigu, takich jak zmiana pogody i warunków na torze. Zanurz się w hiperrealistycznej, oficjalnej symulacji wyścigów F1 prezentowanej w formie wiernie odwzorowanej transmisji.

Czytaj też: Od nienawiści do miłości – Cyberpunk 2077 odzyskał dobre imię

Choć sam tytuł produkcji sugerował, że gra będzie wychodziła co roku, to jednak gracze F1 Manager 2022 spodziewali się, że twórcy dopracują tytuł tam, gdzie nie domaga. Potencjał gry i obietnice były duże, a osoby, które kupiły produkcję dały twórcom kredyt zaufania.

Teraz jednak poinformowano, iż do graczy trafi już tylko jedna duża aktualizacja, a każda kolejna będzie małym patchem z poprawkami rzeczy, które nie wpływają na rozgrywkę. Efekt? Gracze masowo wystawiają produkcji negatywne oceny na Steam.