Reklama
aplikuj.pl

Kooperacja w Dying Light 2 od początku do końca

kooperacja w dying light 2

Techland zdradza nowe informacje na temat swojej nadchodzącej produkcji. Jeśli interesuje Was kooperacja w Dying Light, 2 to mamy kilka ciekawostek.

Fani Dying Light długo musieli czekać na nowe wieści na temat kontynuacji. Techland znów zaczyna jednak opowiadać o grze i tym razem dowiedzieliśmy się czegoś na temat kooperacji w Dying Light 2.

Czytaj też: Ten mod do Skyrima pozwoli do woli głaskać psy

Kooperacja w Dying Light 2

Niedawno usłyszeliśmy, że gra powinna zadebiutować w 2021 roku. Konkretnego terminu jeszcze nie znamy, ale dobrze wiedzieć, że jesteśmy bliżej premiery niż dalej. W końcu mówimy tutaj o najbardziej wyczekiwanej grze na Steam – gracze już nie mogą się doczekać biegania po cztery razy większej mapie niż w oryginale.

Czytaj też: Na GeForce NOW trafia 13 nowych gier!

A co z kooperacją w Dying Light 2? W końcu wiemy coś więcej. Tytuł, tak samo, jak poprzednia część, pozwoli nam w czteroosobowym zespole bawić się w wypełnionym przez zombie mieście. W pierwszym DL mogliśmy jednak przejść „tylko” 95 procent kampanii fabularnej w kooperacji. Tym razem 100 procent gry będzie możliwe do zaliczenia w coopie.

Czytaj też: Wiemy, kiedy pojawi się Wiedźmin 3 na nową generację konsol

Z innych informacji – deweloperzy zdementowali informacji o tym, że w Dying Light 2 czeka nas budowanie baz. Powróci jednak system kryjówek z poprzedniej części.