Reklama
aplikuj.pl

Korn i World of Tanks Blitz – wspólny teledysk i wydarzenie na Halloween!

Wargaming ogłosił współpracę pomiędzy grupą muzyczną Korn a grą World of Tanks Blitz. Zaowocowała ona stworzeniem teledysku do utworu „Finally Free” z najnowszej płyty Kornu „The Nothing”. Przygotowuje on graczy na nowy, specjalny tryb w grze o nazwie „Burning Games”.

Teledysk do utworu “Finally Free” opowiada historię Kapitana (w tej roli polski aktor Wojciech Wachuda), który jest miłośnikiem Kornu i znaną postacią w uniwersum World of Tanks Blitz. Kapitan za wszelką cenę chce dotrzeć na koncert w ramach wydarzenia „Burning Games”. Jednak jeźdźcy pustkowi robią wszystko, by go powstrzymać.

Jonathan Davis, wokalista Korn mówi:


Naprawdę lubię World of Tanks Blitz. Jest wierne historii, jest w niej dużo świetnych czołgów i nie jest to proste włącz – strzelaj. Myślę, że jest więź pomiędzy muzyką rockową a grami wideo, ponieważ zarówno gry jak i rock są bardzo intensywne. Po prostu idą ze sobą w parze.

Andrey Ryabovol, dyrektor produtkowy World of Tanks Blitz dodaje:


Dla nas to nie pierwsza współpraca ze światem muzycznym. W poprzednich projektach działaliśmy między innymi z Iron Maiden, Sabatonem czy The Offspring. Korn jest idealnym partnerem dla naszego eventu halloweenowego i nie możemy się doczekać, kiedy fani rocka oraz gracze World of Tanks Blitz doświadczą owoców tej współpracy.

W trybie Burning Games gracze mają za zadanie walczyć o dominację, za co zdobywają specjalne nagrody. Wydarzenie potrwa od 16 do 24 października i będzie dostępne dla każdego czołgu od poziomu V. Zaś na wydarzeniu Convergence trwającym od 16 do 24 października gracze za wykonane zadania będą mogli zgarnąć grafiki Kornu i różne ukryte przedmioty.

Czytaj też: Nowe informacje Spider-Man Miles Morales. Muzyka, appka, gorsze poruszanie się po mieście
Czytaj też: PS5 jest takie wielkie przez jeden element. I w sumie dobrze zrobili
Czytaj też: Kanoniczny bohater Assassin’s Creed Valhalla? Mamy odpowiedź. Tak jakby

Halloween w WoT to również The Way of the Raider (trwający od 16 do 31 października) czyli wydarzenie składające się z 60 etapów. Podczas niego gracze będą mogli zgarnąć kredyty, wolne doświadczenie, dni konta premium, kamuflaże i dwa nowe postapokalipytyczne czołgi – Spike i Annihilator (które pojawiają się w teledysku). Do WoT powraca także tryb Mad Games dający czołgom specjalne zdolności, oczywiście to też tryb czasowy, bo potrwa jedynie od 24 do 31 października.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News