Reklama
aplikuj.pl

Koronawirus popsuł plany Nvidia dotyczące GTC 2020

GTC 2020, nvidia GTC 2020, koronawirus GTC 2020, wydarzenie GTC 2020

Koronawirus psuje różne wydarzenia na całym świecie. Właśnie Nvidia ogłosiła, że wydarzenie GTC 2020 odbędzie się tylko online.

Koronawirus wpłynął już na takie wydarzenia jak MWC 2020 czy Facebook F8 – teraz czas na GPU Technology Conference (GTC). Konferencja miała się odbyć w San Jose w dniach 22-26 marca, ale firma zdecydowała, że będzie to wydarzenie online.

Wszelkie treści będą udostępniane na żywo w sieci. Dotyczy to także wystąpienia CEO Nvidii – Jensen Huang. Firma nie podała jeszcze konkretnych dat, ale powinny się one pojawić w najbliższych tygodniach.

Firma póki co rozmawia z prelegentami w celu zapewniania publikacji materiałów online. Wszystkie osoby, które biorą udział w programie deweloperskim Nvidii będą miały możliwość zaplanowania spotkań z zespołem zielonych.

Koszty rezerwacji na wydarzenie zostaną oczywiście zwrócone przez firmę. W tym roku koronawirus zdecydowanie popsuł plany w zasadzie wszystkich firm technologicznych. Szkoda, że coś takiego ma miejsce, ale bardzo dobrze, że firmy na to reagują – zdrowie ludzkie jest najważniejsze.