Reklama

New Mutants straszą na nowych zwiastunach

Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Nowi Mutanci, New Mutants, Nowi Mutanci zwiastun, Nowi Mutanci premiera, X-Men

Na New Mutants czekamy od lat, na szczęście do premiery został miesiąc. Żeby podkręcić atmosferę Marvel porzuca nam nowe materiały, które pokazują, że podczas seansu możemy się trochę wystraszyć.

Nowi Mutanci przeszli bardzo długą drogę. Pierwszy zwiastun zadebiutował w sieci pod koniec 2017 roku. Z powodu wielu zawirowań, a w końcu przejęcia Foxa przez Disney zamiast w 2018 roku film wejdzie do kin za miesiąc. Po drodze były zmiany w scenariuszu, dokrętki i różne wizje. A w końcu, po całym trudzie włożonym w “poprawę” filmu, reżyser Josh Boone zdradził, że w kinie dostaniemy pierwotną wersję Nowych Mutantów.

https://youtu.be/SadS6MNi40w

Pierwotnie miał być to horror, a nowe zwiastuny pokazują, że tak właśnie będzie. Bohaterowie, a co za tym idzie i widzowie, dostaną wiele powodów do strachu. Nowi Mutanci nie będą typowym filmem o X-Menach, klimat jest o wiele mroczniejszy i poważniejszy. Ale nadal to film superbohaterski, o czym dobitnie świadczą pokazy mocy poszczególnych bohaterów.

Film opowie historię piątki młodych mutantów przetrzymywanych w zamkniętym ośrodku wbrew ich woli. W tajemniczym szpitalu odkrywają swoje umiejętności i za wszelką cenę pragną uciec z zamknięcia. Z tego co nam wiadomo Nowi Mutanci nie będą mieli związku z poprzednimi filmami o X-Menach.

W rolach głównych:  Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt, Alice Braga oraz Antonio Banderas.

Nowi Mutanci wejdą do kin 3 kwietnia.