Reklama
aplikuj.pl

To koszula z GTA 6 w GTA Online czy już wariuję?

gta 6

Rockstar znany jest z tego, że przemyca w swoich grach informacje na temat przyszłych produkcji. Czyżbyśmy właśnie zobaczyli coś nawiązującego do GTA 6 w GTA Online?

Koszula z GTA 6 w GTA Online?

Niedawno skończyłem Max Payne 3, w którym znajdowało się kilka mrugnięć okiem do fanów, przedstawiających rzeczy z nadchodzącego wtedy GTA 5. W przeszłości Rockstar często podrzucał nam takie informacje na temat kolejnych gier, choć ciężko było je odczytać i trzeba było się domyślać, czy na pewno to deweloperzy mieli na myśli. Tak jak teraz zastanawiamy się czy fotografia znaleziona w odnowionym GTA San Andreas nie przedstawia przypadkiem domu z GTA 6?

Czytaj też: Blizzard odpowiada na krytykę Overwatch 2

Czytając jednak o nowościach w GTA Online natknąłem się jednak na coś, co również może być nawiązaniem do przyszłej gry z serii, o której oficjalnie nie wiemy nic poza tym, że powstaje. Nieoficjalnie widzieliśmy już jednak ogromny wyciek fragmentów z rozgrywki z wczesnych testów gry, a po sieci krążą plotki o tym, że gra oprócz przygody w Vice City, pozwoli nam też zwiedzić lokacje z Ameryki Południowej.

Wiedząc zatem o tych rzeczach, rzućcie okiem na jedną z nowych koszul w GTA Online.

gta 6

Jej oficjalna nazwa to „koszula z kołnierzem kubańskim Downtown Cab Co.” Koszula dotycząca firmy taksówkarskiej z GTA 5, ewidentnie przedstawia lokację z Vice City. Do tego, powiedźcie, czy to ja już zwariowałem czy może Rockstar puszcza do nas oko w ten sposób, że jest to „kubański kołnierz”? Być może to właśnie do tego kraju z Ameryki Południowej trafimy na jakiś czas w kolejnym GTA?

Tymczasem w GTA Online

Zanim jednak GTA 6, gracze żyją GTA Online. Tym razem Rockstar wprowadza w grze zmiany dotyczące wytwórni kwasu.

1,5x GTA$ i RP za misje sprzedaży z wytwórni kwasu

Nieważne, czy oferujecie dostawy pod sam próg, unikacie policyjnych obław, czy działacie po kryjomu — w misjach sprzedaży z wytwórni kwasu robota pozostaje taka sama: dostarczyć produkt, uniknąć aresztowania i zarobić w tym tygodniu 1,5x GTA$ i RP.

Czytaj też: Trailer Builders of Greece. Współtworzę grę w Unity i teraz zapraszam do jej ogrania

2x zasoby w misjach zaopatrzenia wytwórni kwasu

Jeśli chodzi o szemrane interesy, upewnijcie się, że produkcja jest odpowiednia do popytu. Pomóżcie Kundlowi zadbać o rezerwy zasobów i wykonajcie misje zaopatrzenia wytwórni kwasu, które w tym tygodniu będą zapewniać dwa razy więcej zasobów.