Reklama
aplikuj.pl

Trailer Builders of Greece. Współtworzę grę w Unity i teraz zapraszam do jej ogrania

Trailer Builders of Greece

Zabawa w tworzenie gier wcale nie musi kończyć się w momencie, kiedy staje się pracą. Take przynajmniej mam odczucia dziś, czyli kilka miesięcy w studiu Blum Entertainment, które zasiliłem akurat w momencie najbardziej wzmożonych prac nad grą Builders of Greece. O czym jest i jak wiele ma do zaoferowania? O tym właśnie poniżej.

Trailer Builders of Greece przeniesie was do Starożytnej Grecji

Czy aby nie jesteście znudzeni ostatnio coraz bardziej powtarzalnymi grami AAA, które sprawiają wrażenie, jakby chciały być wszystkim i finalnie wychodzą tak, jakby w tym wyścigu stawały się niczym? Chyba każdy zawiódł się na wyczekiwanym przez nierzadko długie lata tytule, ale wytchnienie od tych kolosalnych produkcji można nadal znaleźć w mniejszych projektach, w których deweloperzy nie boją się eksperymentowania, aby tchnąć w świat gier i znane od dekad gatunki powiew świeżości. To właśnie próbuję zrealizować wraz z zespołem deweloperów Blum Entertainment podczas pracy nad grą z gatunku city-builderów o tytule Builders of Greece.

Czytaj też: Najciekawsze premiery gier – styczeń 2023

W momencie pisania tych słów, wielkie zamknięte playtesty Builders of Greece trwają i będą trwać jeszcze kilkanaście dni. Na tym jednak przygoda graczy z BoG-iem się nie zakończy, bo po zamkniętych testach nadejdzie najważniejsze – dzień premiery wersji demonstracyjnej, do której każdy będzie mógł uzyskać dostęp z poziomy platformy Steam. Możecie postarać się o wzięcie w nich udziału do 3 lutego, ale jeśli się nie załapiecie, to jeszcze w bieżącym kwartale będziecie mieli okazję ograć wersję demonstracyjną. Poznacie w niej przedsmak życia w Starożytnej Grecji, który pełen potencjał rozwinie dopiero w II kwartale, co poprzedzi wielką premierę planowaną na III kwartał 2023 roku.

Czytaj też: Końcówka grudnia to dobry czas na podsumowanie minionego roku. Jakie trendy w social media 2022 wykreowano?

Jako osoba pracująca nad grą, podczas gry oczywiście widzę w Builders of Greece głównie jej zalety, a wszelkie wady postrzegam jako coś chwilowego, co zostanie poprawione w przyszłości wraz z rozwojem projektu. Dlatego właśnie tak ważny jest Twój właśnie feedback co do tego projektu, którego z pewnością cały zespół weźmie sobie do serca i na jego podstawie przygotuje strategię poprawy gry tak, aby wpisywała się możliwie najlepiej w wymagania graczy szczególnie zainteresowanych takim city-builderem.