WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kratos, Baldur i Atreus na figurkach za kilka tysięcy

Japońskie Prime 1 Studio dumnie zapowiedziało swoje nowe nabytki, które trafią do oferty firmy w przeciągu następnych tygodni, choć jedynie w przedsprzedaży. W obu przypadkach mowa o figurkach, które będą istną gratką dla fanów serii God of War, a w szczególności ostatniej odsłony serii. 

Czytaj też: Recenzja komiksu Gears of War Book Two

Mowa o niczym innym, jak ekskluzywnych i równie świetnych, co drogich figurkach z udziałem niezawodnego Kratosa, Atreusa i Baldura. Chociaż ci pierwsi występują w duecie, to Baldur & Broods (figurka mierzy 62,2 x 55,3 x 59,6 cm) przedstawia bohatera w dynamicznej pozie podczas ataku, kiedy u jego stóp pałętają się zielone Draugre.

Podobny pomysł Prime 1 Studio miało z Kratosem i Atreusem w podobnej bojowej pozycji. Nic dziwnego – obie figurki, które mają zachwycać dbałością o szczegóły, materiałami, wykonaniem oraz malowaniem i będą wspólnie tworzyć zgraną całość. Chociaż nie wiemy, ile będzie kosztować wersja z Pogromcom Bogów w roli głównej, to Baldur & Broods są już dostępne w przedsprzedaży za niemało, bo 1199 dolców. Pierwsi z 500 chętnych otrzymają ponadto specjalną wersję z niewielkim kamyczkiem, przedstawiającym logo God of War.

Przybliżona dostawa zamówionej figurki Baldura, która wymaga najpierw wpłacenia 119,90$, ma odbyć się w 2020 roku, a dokładnie na przestrzeni lipca, sierpnia, września, października i listopada. Zapewne do tej daty dołączy też figurka Kratos & Atreus, choć ona może być delikatnie droższa przez większa ilość szczegółów.

Czytaj też: Sony osiągnęło w tym roku kasowy sukces

Źródło: Prime 1 Studio