WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kratos z God of War lubi też facetów?

Kratos z God of War może kochać mężczyzn! Ależ wybuchła afera!

Zapewne zauważyliście, że w ostatnim czasie często pojawia się wszędzie temat LGBT. Jest to spowodowane tym, że trwa Pride Month podczas, którego społeczności do niedawna nieszanowane świętują powolne odchodzenie od śmiania się z ich orientacji seksualnej. Firmy oczywiście chętnie to wykorzystują do marketingu i zapewniają o swojej akceptacji tychże środowisk, co zapewne ma podnieść ich sprzedaż, ale… nie o tym dzisiaj.

Czytaj też: Wyciek Watch Dogs Legion – Londyn po Brexicie, gra jako każdy NPC

W sieci pojawiło się takie oto zdjęcie Kratosa.

https://twitter.com/BT_BlackThunder/status/1135575188853198850

Zwykła przeróbka graficzna, która spowodowała, że masa osób zaczęła jęczeć na temat tego „jak tak można”. Autor postaci Kratosa, David Jaffe widząc te komentarze postanowił podkręcić atmosferę pisząc, że tworząc go, wyobraził go sobie jako wściekłego biseksualistę. Dodał on, że zatem oficjalnie Kratos lubi zatem również mężczyzn.

Nie wiem jak można było nie zauważyć tutaj, że ktoś robi sobie jaja, biorąc pod uwagę, to, że Kratos nie raz… „udowodnił” nawet w minigrach, że raczej preferuje kobiety. Temat podłapał główny twórca ostatniej odsłony Cory Barlog, który wysłał emotkę tęczy. No i się zaczęło.

Lament był ogromny, więc Jaffe ponownie napisał, tym razem zaczynając od słów „OK, pozwólcie, że wyjaśnię Wam dlaczego niektórzy z Was są za głupi żeby ogarnąć, że są trollowani…” W kolejnym wpisie David tłumaczy, że napisał o biseksualności, bo nie mógł uwierzyć jaki problem mają ludzie z nieoficjalnym obrazkiem. Dla pewności dodał również – Kratos jest heteroseksualny.

Czytaj też: Sklep Nutaku dostępny teraz za pomocą aplikacji w stylu Steama

Źródło: nerd4.life